اکنون که سالمند شما در خانه نیاز به کمک دارد، باید اطمینان حاصل کنید که او بهترین مراقب ممکن را دارد. داشتن یک مراقب سالمند حرفه‌ای می‌تواند به سالمند شما کمک کند تا از آسیب‌های بالقوه و بیماری‌هایی که با سلامتی او ارتباط دارند، جلوگیری کند. طبیعی است که از این که سالمندتان را  برای مراقیت به یک پرستار سالمند می سپارید، کمی عصبانی باشید. با این حال، چند استراتژی وجود دارد که شما می‌توانید برای انتخاب یک مراقب باتجربه ، برای سالمند خود استفاده کنید.

بهترین پرستار سالمند نیازها و علایق سالمند را بشناسید.

پرستار سالمند حرفه‌ای، طیف وسیعی از خدمات مراقبتی را ارائه می‌دهد و مهم است که بدانید به چه مراقبتی نیاز دارید تا بتوانید با مراقب کاملا هماهنگ شوید. با سالمند خود در خانه بنشینید و ببینید او به چه چیزی نیاز دارد. برای مثال، سالمندتان ممکن است تنها به همراهی نیاز داشته باشد، و یاممکن است برای به یاد آوردن دارو در زمان مقرر نیاز به کمک داشته باشد. زمانی که از نیازهای سالمندتان آگاه شدید، زمانی که به خدمات مراقبت دسترسی پیدا می‌کنید،صادق باشید تا با یک مراقب که نحوه کمک به سالمندتان را درک می‌کند کاملا مَچ شوید.

سالمندان نیازهای یکسانی ندارند :

به این معنی که آن‌ها به پرستار سالمندی سازگار با نیازهای خود، نیاز دارند. سرویس های خدماتی پرستاری مختلفی وحود دارند که می‌توانند در تهیه برنامه‌ مراقبتی سالمندان و همچنین جستجوی یک مراقب سالمند خوب، کمک کنند تا نیازسالمندتان برآورده شود. روش های درمانی متعادل برای کمک به سالمندان بر روی عادت‌هایزندگی سالم مثل خوردن غذاهای مقوی، ورزش منظم، و حفظ پیوندهای اجتماعی قوی طراحی شده‌ و فعالیت‌هایی را تحریک می‌کند که می‌تواند مشکلات ذهنی را کاهش داده و به تاخیربیندازد. این روش ها برای مراقب سالمند کاملا قابل اجراست و همچنین پرستار سالمند می تواند با به کارگیری این برنامه ها و همچنین استفاده از روحیه و خلاقیت خوبخود، بهترین شرایط را برای سالمند عزیز شما فراهم کند.

بهترین پرستار سالمند به دنبال یک پرستار سالمند، با شخصیتی مهربان باشید.

حرفه‌ای نقش خود را به عنوان یک موقعیت مهم می‌بیند تا هر روز زندگی سالمند را بهتر کند. به همین دلیل باید به دنبال فرد صبور و مهربان باشید. همچنین باید بتواند به طور موثر ارتباط برقرار کند تا شما همیشه از تغییراتی که در سلامتی یا خلق و خوی سالمند عزیزتان اتفاق می افتد، آگاه باشید. مهربانی و دلسوزی و همچنین توانایی خوب برای برقراری ارتباط برای یک مراقب ، ویژگی هایی مهمی است که ویژگی های خوب دیگری مانند قابل اعتماد بودن، صداقت درستکاری را برای نگهدار کودک به دنبال خواهد داشت. این ویژگی ها در کنار یکدیگر، یک مراقبت از کودک استثنایی خواهند ساخت.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *