درباره ما

شرکت پرستاری سفیر آرامش

درباره ما

شرکت پرستاری سفیر آرامش یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه ارائه خدمات پرستاری در منزل و مراقبت از سالمندان، کودکان، نوزادان و بیماران است. هدف ما ارائه مراقبت حرفه‌ای و با کیفیت برای تمامی افراد نیازمند به مراقبت است.

تیم پرستاران سفیر آرامش متشکل از افرد حرفه‌ای، باتجربه و متخصص است که با استفاده از دانش و مهارت‌های خود، خدمات پرستاری حرفه‌ای و شخصی‌سازی شده را به افراد و خانواده‌ها ارائه می‌دهند. ما افتخار می‌کنیم که با ارائه خدمات پرستاری در منزل به کودکان، نوزادان، سالمندان و بیماران امکان ماندن این عزیزان، در محیط آرام و آشنا خانه و دریافت بهترین خدمات نگهداری و مراقبتی را فراهم می‌کنیم.

در شرکت پرستاری سفیر آرامش، ارزش‌هایی همچون: احترام، اخلاق حرفه‌ای، تعامل انسانی و کیفیت بالا به عنوان اصول اساسی در نظر گرفته شده است. و ما به ارائه خدماتی با استانداردهای بین‌المللی و با بهره‌گیری از تجهیزات و فناوری مدرن متعهد هستیم.

مشتاقیم تا با تیم متخصص، دلسوز و مهربان خود، به نیازها و خدمات پرستاری در منزل شما پاسخ دهیم. هدف ما در موسسه پرستاری سفیر آرامش بهبود کیفیت زندگی افراد و ارائه راحتی و آرامش به آن‌ها است. پس عزیزان خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید. عزیزان شما، همچون عضوی از خانواده ما هستند و ما تلاش میکنیم که بهترین خدمات را به آنها ارائه کنیم.

این مرکز، خدمات اعزام پرستار به منزل را به‌صورت شبانه‌روزی، روزانه و شبانه فراهم نموده است.

خدمات مرکز سفیر آرامش

خدمات پرستاری در منزل مرکز پرستاری سفیر آرامش عبارتند از:

یکی دیگر از خدمات پرستاری سفیر آرامش، پرستاری از سالمند است.
Call Now Button