پرستار سالمند سفیر آرامش

پرستار سالمند؛ مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل

 از خدمات سفیر آرامش، پرستار سالمند حرفه ای‌ترین خدمت است. چرا که سالمندان به‌عنوان گنجینه‌ای از خرد، دانش و تجربه در خانواده به‌حساب می‌آیند و مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل، امری مهم و حیاتی است. نگهداری سالمند در منزل، گاهی به دلیل نبود وقت، دانش تخصصی و مهارت لازم به یک مشکل تبدیل می‌شود. شرکت پرستاری سفیر آرامش؛ با اعزام پرستار برای مراقبت سالمند در منزل، این مشکل را به‌ راحتی حل کرده است. با ارتباط مستقیم با کارشناسان موسسه پرستاری سفیر آرامش و مشاوره رایگان، از بهترین خدمات پرستاری سالمندان در منزل؛ بهره‌مند شوید و با‌ اطمینان، نگهداری از سالمندان خود را به ما بسپارید.

پرستار سالمند در منزل
پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند کیست؟

پرستار سالمند، در واقع مراقبی است که به سالمند در انجام امور روزانه و شخصی کمک می‌کند و به‌طور کامل از فرد کهنسال نگهداری می‌کند. علاوه‌ بر مراقبت از سالمند در منزل، در انجام امور و رسیدگی به موارد جسمانی و درمانی سالمند، پرستار باید از لحاظ روحی و روانی هم از فرد مسن پشتیبانی کند. از مهم‌ترین وظایف یک پرستار سالمند خوب و حرفه ای، می‌توان توجه به شرایط روحی و عاطفی بیمار در کنار مراقبت از جسم سالمند اشاره کرد که یکی از نیازهای اساسی سالمندان در این سن است. پرستار سالمندان در منزل موظف است در تمامی امور شخصی، نظافتی، بهداشتی و … به سالمند کمک کرده و همچنین ضمن توجه به علائم حیاتی و وضعیت سلامتی سالمند، با پزشک معالج او در ارتباط باشد و با ارائه گزارشات پزشکی از وضعیت سالمند، به روند درمان وی کمک نماید.

مشاوره رایگان

ارتباط مستقیم با کارشناسان موسسه پرستاری سفیر آرامش

درخواست پرستار از مرکز سفیر آرامش

سوالات متداول استخدام پرستار سالمند

فواید استخدام پرستار سالمند چیست؟

سلامتی در دوران سالمندی یک دغدغه مهم به شمار می‌آید. معمولا اکثر سالمندان بسته به سبک زندگی که در جوانی داشته‌اند و یا تغذیه و ژنتیک ممکن است دچار بیماری‌های مزمن جسمی و یا روحی روانی شوند. که از مهم‌ترین مزایای پرستار سالمند مراقبت و کنترل این عوامل است.

ورزش سالمندان چقدر اهمیت دارد؟

نکته بسیار مهمی که در نگهداری از سالمندان وجود دارد داشتن برنامه مرتب ورزشی است. این برنامه ورزشی باعث سلامت و تقویت بدن و اعصاب فرد سالمند است. در کنار ورزش، تغذیه فرد مسن هم باید سالم، متعادل و مقوی باشد.

چرا مصرف به موقع دارو‌ها برای سالمندان مهم است؟

سالمندان معمولاً دارو‌هایی مصرف می‌کنند و مصرف ناصحیح و نامرتب می‌تواند به سلامت فرد مسن آسیب وارد کند. مواردی مانند ضعف بینایی و مشکلات حافظه ممکن است باعث شود تا سالمند دارو‌ها را به اشتباه یا جابجا مصرف کند. برای رفع این مشکل دارو‌ها را با نصب برچسب روی آن‌‌ها و نوشتن دستور مصرف با حروف بزرگ مشخص کنید تا سالمند برای مصرف آن‌‌ها دچار مشکل نشود.

آیا خدمات مراقبت از سالمند در شب و ایام تعطیلات نیز امکان پذیر است؟

بله، شرکت خدمات پرستاری سفیر آرامش در تمام طول شبانه‌روز، در کل ایام هفته و حتی تعطیلات آماده ارائه خدمت‌رسانی به شما عزیزان و مراقبت از سالمند در منزل تهران است.

خدمات پرستاری از سالمند در منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

بسته به وضعیت سالمند و نوع قرارداد، ممکن است وظایفش کمی متفاوت باشد اما به‌طور کلی برخی از وظایف پرستار در نگهداری سالمند عبارتند از: رسیدگی به امور مربوط به نظافت شخصی، رسیدگی به تغذیه سالمند، رسیدگی به زمان و نحوه مصرف دارو، کمک به سالمند در انجام فعالیت‌های روزمره و غیره از خدمات نگهداری از سالمند در منزل تهران است.

آیا پرستاران سفیر آرامش، مهارت و صلاحیت لازم در نگهداری سالمندان دارند؟

بله؛ پرستاران موسسه پرستاری سفیر آرامش، تخصص و مهارت‌های لازم را در مراقبت از سالمند دارند. آن‌ها تجربه کافی داشته و آموزش‌های لازم را کسب نموده‌اند و به‌طور مستقیم زیر نظر شرکت مشغول به‌فعالیت می‌باشند.

آیا به نیازهای خاص سالمندان هم رسیدگی می‌شود؟

ما در شرکت پرستاری سفیر آرامش حتی به نیازهای خاص سالمندان توجه ویژه‌ای داریم و تمامی تلاش ما این است که نیازهای پزشکی، تغذیه‌ای و حتی نیازهای اجتماعی و روانی این عزیزان را به‌بهترین وجه برآورده نماییم.

هزینه پرستاری سالمند در منزل چگونه محاسبه می‌شود؟

تعرفه پرستار سالمند با توجه به ساعات و روزهای کاری، تحصیلات پرستار و نیازهای ویژه جسمانی و روانی سالمند متغیر است. برای اطلاع از هزینه و قیمت مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات دیگر مرکز پرستاری سفیر آرامش
پرستار کودک

اعزام پرستار کودک و مراقب نوزاد جهت نگهداری از کودک دلبند شما در منزل

نگهداری و همراهی بیمار توسط پرستار بیمار در بیمارستان و منزل

چرا برای مراقبت از سالمندان به پرستار سالمند در منزل، نیاز داریم؟

با توجه به تعریف پرستار سالمند، که پیش‌تر به‌ آن اشاره کردیم، یک پرستار متخصص، با داشتن دانش و تجربه در حوزه پرستاری سالمند، قادر به ارائه مراقبت‌های شخصی، بهداشتی و درمانی است. علاوه بر این، به خوبی از نیازها و مشکلات جسمی و روانی سنین پیری شناخت دارد و قادر است برنامه‌های مراقبتی مناسبی را برای سالمندان تدوین کند.

لازم به ذکر است که مهارت‌های ارتباطی و همدلی پرستاران، در مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل، ارتباط فعال و مؤثر با افراد مسن و خانواده‌هایشان، یکی از ویژگی‌های برجسته آن‌ها است. از این رو، نیاز به پرستار سالمند در تأمین رفاه و کیفیت زندگی سالمندان بسیار حائز اهمیت است. به‌طور کلی، یک پرستار سالمند حرفه‌ای، می‌تواند در موارد زیر به خوبی از عهده پرستاری سالمند شما برآید:

پرستار سالمند خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از دوران طبیعی زندگی، دوران پیری است که تمام افراد جامعه باید از افراد پیر حمایت کنند. پرستار سالمند در منزل وظیفه‌ی مراقبت و نگهداری از سالمند را برعهده دارد، در ادامه ویژگی‌های پرستار مناسب که در مرکز پرستاری سفیر آرامش آماده خدمت رسانی هستند بیان شده است:

 • ثبات عاطفی
 • صبر
 • مهربانی
 • تجربه
 • دقت
 • خلاقیت
 • رفتار حرفه ‌ای

در‌صورت بیماری سالمند، پرستار او باید در هر‌ لحظه و در هر‌شرایطی، وضعیت سلامتی بیمار را کنترل کند و در صورت نیاز، به پزشک فرد مسن گزارش دهد. پرستار سالمند نباید در ساعت کاری با تلفن همراه صحبت کند و از خوابیدن در ساعت کاری اجتناب کند. وی باید با توجه به زمان و موقعیت مشخص شده در محل کار خود حاضر شود و در زمان تعیین شده بیمار را ترک کند. همچنین باید در هر زمان و در هر شرایط ناگهانی و غیر منتظره آمادگی لازم را داشته باشد.

مزایای استخدام پرستار سالمند در منزل تهران

پرستاری و مراقبت از سالمند
انجام امور شخصی سالمند
جلوگیری از افسردگی سالمندان
رفع دغدغه های افراد خانواده
کمک به روند درمان سالمند

وظایف پرستار سالمند برای نگهداری از سالمند در منزل چیست؟

پرستار سالمند در منزل، شخصی است که به طور ساعتی، روزانه، شبانه و شبانه‌روزی، وظیفه ی پذیرش نگهداری سالمند در منزل را بر عهده دارد. این پرستاران به‌ صورت تخصصی از سالمند مراقبت و نگهداری خواهند کرد. پرستار سالمند بسته به وضعیت سلامتی سالمند و نوع قرارداد؛ ممکن است وظایف متعددی را برعهده داشته باشد. در زیر به برخی از این وظایف اشاره می‌کنیم: در نگهداری و پرستاری از سالمند باید نکات بسیار زیادی لحاظ شود. 

اول اینکه این افراد ضعیف‌تر و حساس‌تر از سایر افراد هستند؛ بنابراین توجه و دقت به سلامتی جسمی و روحی فرد سالمند و پرستار سالمند شبانه روزی به‌ صورت حرفه‌ای اهمیت بسیار بالایی دارد. ورزش می‌تواند عامل بسیار مهمی در حفظ سلامت فرد مسن باشد بنابر این مراقب سالمند نیاز است که بر اساس شرایط سالمند و البته زیر نظر پزشک، به ورزش و انجام فعالیت‌های بدنی سالمند نظارت و رسیدگی داشته باشد. مورد بسیار مهم دیگر در مورد سالمندان عزیز، نیاز این عزیزان به مصرف صحیح و به‌موقع داروها است که در پرستاری سالمند به این نکته مهم نیز باید توجه شود.

پرستاری سالمند در منزل

 فرد سالمند نیاز به محیطی امن برای زندگی دارد پس بحث ایمن‌ سازی خانه، از ضروریات پرستاری از سالمند است. قطعا اصلی‌ترین وظیفه پرستار در منزل، مراقبت از سلامتی سالمند است، بنابراین کار نگهداری سالمند، شامل موارد مربوط به سلامتی سالمند به ‌صورت دوره‌ای و منظم نیز می‌شود.

تغذیه در افراد کهنسال نقش بسیار مشخص‌تری خواهد داشت. افراد کهنسالی که تغذیه مناسبی دارند و از همه گروه‌های مواد غذایی به صورت متعادل استفاده می‌کنند سلامتی جسمی و روحی بیشتری خواهند داشت.

نکته بعدی، ورزش در سالمندان است. ورزش سالمندان مانع از پیری زودرس و باعث تجربه دوران کهنسالی با کیفیت و سرعت گرفتن جریان خون در بدن آن‌ها می‌شود. افزایش سرعت گردش خون، باعث اکسیژن رسانی بهتر به همه سلول‌های بدن شده و در نهایت مانع از انواع بیماری‌ها و رخوت ناشی از سن و سال می‌شود.

۱۱ مورد از مهم‌ترین وظایف پرستار سالمند در منزل

تمام نکاتی که در بالا به آن‌‌ها اشاره شدند؛ نیازمند نظارت، راهنمایی و کمک پرستاری است که از سالمند مراقبت می‌کند. در بیشتر اوقات که سالمند به‌ تنهایی نمی‌تواند کار‌های شخصی خود را انجام دهد، حضور یک پرستار متخصص الزامی است. در ادامه به 11 وظیفه‌ی مهم پرستار سالمند به‌صورت مختصر خواهیم پرداخت.

1- امنیت از خانه فرد و نگهداری سالمندان

 برخی از مواردی که هنگام مراقبت از سالمندان، برای امن‌تر بودن خانه یک فرد سالمند باید در نظر داشت:

 • نورپردازی و روشن بودن محل عبور و مرور سالمند در منزل.
 • برداشتن وسایل اضافی مانند مبل‌ها از سر راه که مانع از راه رفتن آزاد فرد می‌شوند.
 • در حمام و دستشویی میله‌های کمکی نصب کنید.
 • برای جلوگیری از لیز خوردن سالمندان در خانه، در قسمت‌های لغزنده لایه‌های پلاستیکی قرار دهید.
 • سیم‌ها و کابل‌‌هایی که احیاناً سر راه هستند را سامان‌دهی کنید.

پرستار سالمند باید بکوشد تا محیط خانه را به فضایی کاملا امن تبدیل کند؛ تا هیچ خطری شخص سالمند را تهدید نکند.

2- از وضعیت سالمند مطلع باشد

در‌صورتی که سالمند نخواهد پرستار در کنار او و در خانه‌اش زندگی‌کند؛ پرستار باید از راه‌ها و روش‌های مختلف مانند: استفاده از اپلیکیشن‌ها و سایر وسایل الکترونیکی، در ساعات و زمان‌های مختلف، سلامتی سالمند را بررسی و چک کند. اگر سالمند موافقت کند که پرستار در منزل او حضور داشته باشد؛ مراقب سالمند در منزل می‌تواند کلیه موارد مربوط به سلامتی را به‌طور منظم مورد پایش قرار دهد. 

3- رسیدگی به سلامت جسمی و ورزش فرد مسن و سالمند

با توجه به روند کهولت سن و تغییرات در بدن کهنسالان؛ ورزش و پیاده‌روی منظم و مداوم برای سالمندان، به‌ جهت حفظ سلامتی و بهبود کیفیت زندگی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. انجام فعالیت‌های ورزشی منظم، سبب تقویت عضلات‌ و افزایش انعطاف پذیری در حرکت و بهبود تعادل بدنی سالمندان می‌شود که خود مانع از خطر سقوط و شکستگی است.

ورزش نه‌ تنها بر روی جسم افراد مسن تأثیر می‌گذارد، بلکه روحیه و روان سالمندان را نیز تقویت می‌کند. فعالیت بدنی موجب ترشح هورمون‌های شادی و افزایش رضایت و شادابی و در نتیجه افزایش امید به زندگی سالمندان می‌شود.از دیگر مزایای نرمش و ورزش‌های مناسب برای سالمندان، کاهش استرس و اضطراب‌های دوران پیری و افزایش اعتماد به نفس است.

نگهداری سالمند در منزل

اگر سالمند قادر به جابجا شدن نیست، مراقب سالمند باید ورزش‌های بسیار ساده مانند به جلو یا عقب انداختن یک توپ سبک را برای او در نظر بگیرد. اگر راه رفتن برای سالمند مشکل است، نگهدار سالمند می‌تواند به جای پیاده‌روی، دوچرخه ثابت را برای سالمند در نظر بگیرد. ورزش کردن با دوچرخه ثابت، فشار کمتری را به زانو‌ها و سایر مفاصل وارد می‌کند.

در هوای گرم تابستان، باید به‌ صورت منظم به بدن فرد مسن آب و مایعات برسد تا آن شخص کمبود آب را حس نکند و به عبارتی؛ باید بدنش هیدراته بماند. مراقب و پرستار سالمند باید خیلی به این مسئله توجه کند و نگذارد سالمند در هنگام ورزش‌ کردن یا پیاده‌ روی احساس تشنگی کند.

4- رعایت بهداشت سالمند

وظیفه مراقب سالمند؛ رسیدگی به امور بهداشتی سالمند و یا کمک به او در انجام این امور است. برخی از موارد مربوط به بهداشت عبارتند از: مسواک زدن، کوتاه کردن موی سر و ناخن او، بردن سالمند به دستشویی و حمام و شستن لباس‌های سالمند، تعویض و شستن ملحفه، پاکیزه نگه‌ داشتن محل خواب و زندگی سالمند.

5- مصرف سر وقت دارو‌ها

سالمندان معمولاً دارو‌هایی مصرف می‌کنند و مصرف ناصحیح و نامرتب می‌تواند به سلامت فرد مسن آسیب وارد کند. مواردی مانند ضعف بینایی و مشکلات حافظه ممکن است باعث شود تا سالمند دارو‌ها را به اشتباه یا جابجا مصرف کند. برای رفع این مشکل دارو‌ها را با نصب برچسب روی آن‌‌ها و نوشتن دستور مصرف با حروف بزرگ مشخص کنید تا سالمند برای مصرف آن‌‌ها دچار اشکال نشود.

البته سالمندانی که پرستار دارند؛ داروهایشان توسط مراقب سالمند و زیر نظر مستقیم پزشک تجویز و استفاده می‌شود و خطر اشتباه تا حد ممکن کاهش می‌یابد.

6- تغذیه مناسب سالمند

به‌علت تغییرات طبیعی در بدن سالمندان؛ هر گونه غذایی برای این عزیزان مناسب نیست. مراقبت از سالمند در منزل هم باید از عادات غذایی سالمند مطلع باشد؛ هم موارد حساسیت‌زایی سالمند را بداند و کاملا از وضعیت سلامتی و بیماری‌های سالمند مطلع باشد و بر آن اساس غذاهای مقوی برای او تهیه نموده و در خوردن غذا نیز سالمند را یاری رساند.

مراقبت از سالمند در منزل

عادات غذایی درست، از انواع بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند. بیماری‌هایی مانند فشار خون، چربی خون، پوکی استخوان و… با تغذیه درست و مناسب قابل پیشگیری هستند. در صورتی که سالمندان تغذیه صحیح و درستی را پیش بگیرند و طبق رژیم غذایی خاصی غذا بخورند قطعاً کمتر در معرض ابتلا به انواع بیماری‌ها قرار می‌گیرند. از این رو توجه به تغذیه سالمند اهمیت بالایی دارد.

اصول تغذیه‌ای مهم برای سلامت سالمندان

در هنگام نگهداری سالمندان باید تغذیه آن‌‌ها به صورت صحیح و درستی انجام شود. تعادل، کیفیت، ارگانیک بودن، تنوع، انرژی و کالری‌ای که فرد سالمند دریافت می‌کند بسیار اهمیت دارد. بهتر است اصول تغذیه‌ای زیر را در مورد سالمندان حتماً اجرا کنید:

 • صبحانه باکیفیت هر روز و ترجیحا سر ساعت مشخص مصرف شود.
 • به مقدار کافی آب نوشیده شود.
 • از مصرف نمک خودداری شود.
 • گوشت سفید دست کم یک بار در هفته.
 • ثابت نگه داشتن وزن.
 • در وعده‌های شام میزان مشخص و متعادلی غذا مصرف شود.
 • میوه و سبزیجات تازه به صورت متنوع در برنامه غذایی وجود داشته باشد.
 • مواد چرب مانند گوشت قرمز، جگر، خامه، بستنی و سوسیس و…. تا حد امکان مصرف نشود.

در غذای روزانه این افراد حتما باید فیبر به اندازه کافی وجود داشته باشد. فیبر عاملی برای کاهش احتمال ابتلا به سرطان و بیماری‌های قلبی عروقی است.

7- سرگرمی سالمند

سالمندان تجارب ارزنده‌ای دارند که می‌توانند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. امور داوطلبانه و آموزش، از مواردی هستند که افراد مسن می‌توانند در آن‌‌ها فعالیت کنند. انجام کار باعث حس زندگی و سلامتی در فرد سالمند می‌شود. مشغول بودن سالمندان، حس امید به‌ زندگی را در آن‌ها تقویت می‌کند؛ از طرفی باعث تقویت روحیه آنان نیز می‌گردد.

 سالمندان خیلی سخت‌تر از کودکان و دیگر رده‌های سنی سرگرم می‌شوند به همین خاطر، طراحی و تشخیص سرگرمی‌ها خیلی مهم است، که دقیقا مناسب سن آنان باشد و سالمند از انجام آن‌ها خسته نشود. هم‌چنین در صورت امکان هر هفته، هر ماه یا حتی هر چند ماه یکبار، پرستار سالمند سرگرمی‌های جدید، جالب و هیجان انگیز مناسب سالمند را عوض کند.

8- توجه به ناتوانایی‌های سالمندان

افراد با بالا رفتن سن احتمالاً دچار مشکلات شنوایی، بینایی، لامسه و… شده و حواس آن‌‌ها مانند قبل کار نمی‌کند. باید سعی کنیم کمی بلندتر با آن‌‌ها حرف بزنیم. توجه داشته باشید که سالمندان نسبت به درد و تماس حساسیت بیشتری دارند. اطرافیان و پرستار سالمند، با شناخت مشکلات و نیازهای سالمند می‌توانند در برخورد با او درست‌تر عمل کنند. البته لازمه ارتباط صحیح با یک فرد مسن، صبوری است.

9- درک مشکلات دوران کهنسالی

افراد مسن توانایی‌های معمول و سابق خود را ندارند که این موضوع، برای خودشان ناراحت‌کننده است در این شرایط باید بیشتر آن‌‌ها را درک کنیم و متوجه آن‌‌ها باشیم. خود سالمند متوجه شرایط و ناتوانایی‌هایش هست. پس اطرافیان او باید با ملاحظه بیشتری با او رفتار کنند که آنان را آزرده‌ خاطر نکنند.

پرستاران موسسه سفیر آرامش، آموزش‌های لازم در رابطه با مسائل مراقبت از سالمند را گذرانده‌اند و به‌خوبی با نحوه رفتار با این عزیزان آشنا هستند.

10- ایجاد روحیه در سالمند

افراد سالمند به دلیل کهولت و افزایش سن‌شان، بسیار حساس هستند. به همین خاطر خیلی خوب است اگر مراقب یا پرستار سالمند، با افراد مسن صحبت و همدردی کنند، این امر باعث خوشنودی و ایجاد حس خوب برای سالمندان خواهد شد. یکی از خوبی‌های وجود خدمات نگهداری سالمند در منزل؛ هم‌کلامی و دلداری دادن شخص مسن است. سالمندان نیاز به برقراری ارتباط و شنیده شدن دارند و سبب تقویت روحیه در آنان می‌گردد.

کارهایی که موجب افزایش روحیه در سالمندان میشود:

 • انجام ورزش‌های سبک و هوازی مانند یوگا،پیلاتس سبک، دوچرخه و اسکی فضایی
 • انجام حداقل 20 دقیقه مدیتیشن همراه با سالمند
 • گوش دادن به خاطرات و داستان‌های قدیمی سالمند
 • مرور خاطرات و یادبود‌ها و آلبوم عکس‌های یادگاری قدیمی سالمند
 • گوش دادن به موزیک‌های خاطره انگیز قدیمی همراه با سالمند و … 

از آنجا که برخی سالمندان توانایی قبلی خود را کامل از دست داده‌اند و بعضی هم برخی از نزدیکان خود را از دست داده‌اند، احساس تنهایی می‌کنند.

پرستار سالمندان در منزل

پرستار در منزل، باید بتواند با استفاده از روش‌های مختلف به تقویت روحیه سالمند کمک کند. مثلا زمانی را برای نشستن پای صحبت‌ها و درددل سالمند اختصاص دهد یا او را به خواندن روزنامه، کتاب و ورزش کردن تشویق کند. گاهی اوقات شرکت کردن در کلاس‌های گروهی با هم‌سالان و یا انجام یوگا هم می‌تواند گزینه خوبی برای افزایش روحیه سالمند باشد.

11- انجام امور منزل

انجام امور خانه نیز از وظایف پرستار در منزل است. که باید کار‌هایی مثل، ظرف شستن، خرید کردن، غذا درست کردن و تمیز کردن منزل را انجام دهد. تمیز بودن خانه و نظم در خانه در روحیه سالمند هم تاثیرگذار خواهد بود.

پرستار سالمند در منزل تهران

قیمت و هزینه پرستار سالمند در منزل

شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما در شرکت خدمات پرستاری سفیر آرامش، در خصوص تعیین قیمت مناسب مراقبت و پرستاری سالمندتان مشورت کنید؛ کارشناسان ما با توجه به بودجه مورد نظرتان و شرایط ویژه مراقبتی عضو سالخورده عزیز، پرستار مناسبی را برای نگهداری از سالمند در منزل تهران، شما پیشنهاد می‌دهند.

چرا برای پرستاری از سالمندان در منزل، موسسه پرستاری سفیر آرامش را انتخاب کنیم؟

شرکت پرستاری سفیر آرامش به عنوان بزرگ‌ترین موسسه مراقبت و نگهداری سالمند در منزل، از سال ۱۳۹۶ با مجوز رسمی از وزارت بهداشت کار خود را شروع کرده است؛ و با در اختیار داشتن دانش و تجربه لازم در ارائه خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل تهران، همواره مددکار نگهداری سالمندان، کودکان و بیماران بوده است. موارد زیر نمونه‌ای از افتخارات پرستاران و کادر پشتیبان شرکت پرستاری سفیر آرامش می‌باشند:

 • مدرک تخصصی و آموزش حرفه‌ای: تمامی پرستاران و مراقبان سالمند معرفی شده از طرف شرکت پرستاری سفیر آرامش، آموزش دیده در زمینه نگهداری سالمند و دارای مدارک تخصصی هستند.
 • پشتیبانی شبانه‌ روزی: پشتیبانی خدمات نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل، به صورت شبانه‌روزی (24 ساعته) توسط کارشناسان ما ارائه می‌گردد.
 • امکان جایگزینی پرستار: اگر تصمیم به تعویض پرستار سالمندتان گرفتید، امکان جایگزین کردن پرستار بعدی به سرعت وجود دارد.
 • انعطاف در ارائه خدمات بر اساس نیاز: در موسسه خدمات پرستاری و مراقبتی سفیر آرامش، شما می‌توانید برحسب نیازتان از خدمات پرستاران سالمند به صورت ساعتی، روزانه و یا حتی شبانه روزی (24 ساعته) بهره‌مند شوید.
 • قیمت مصوب بر اساس تعرفه قانونی: قیمت و تعرفه دستمزد پرستار سالمند در منزل بر اساس تعرفه‌های قانونی و با توجه به توافق طرفین تعیین می‌شود.
 • نظارت بر کیفیت خدمات: جهت افزایش سطح کیفیت خدمات مراقبتی ارائه شده توسط پرستاران سالمند، کارشناسان ما به طور مستمر بر روند کار نظارت دارند.

کافیست برای اطلاع بیشتر از خدمات موسسه پرستاری سفیر آرامش با کارشناسان ما، تماس بگیرید.

چگونه برای استخدام پرستار در منزل از سفیر آرامش کمک بگیریم؟

جهت استخدام پرستار سالمند روزانه، شبانه‌روزی و یا ساعتی برای مراقبت از سالمند در منزل تهران، ابتدا با کارشناسان ما تماس بگیرید و شرح حالی از وضعیت جسمانی و شرایط نگه‌داری سالمندتان را بازگو کنید؛ با مشاوره کارشناسان سفیر آرامش و مشورت با خودتان، پرستار سالمند مورد نظر انتخاب می‌شود. پس از چند روز از ارائه خدمات پرستاری، در صورت رضایت شما از پرستار مورد نظر، می‌توانید جهت عقد قرارداد رسمی با شرکت خدمات پرستاری سفیر آرامش و استخدام پرستار، اقدام فرمایید.

3.2 5 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
20 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست پرستار | مشاوره رایگان