اعزام پرستار

اعزام پرستار

تمام تلاش ما در زندگی فراهم کردن بهترین امکانات رفاهی، همراه با آسایش خاطر برای افراد سالمند خانواده و کودکان‌مان است. اما مشغله‌های زیاد این روزها کمتر مجال مراقبت و توجه به افراد خانواده‌مان را می‌دهد. به همین خاطر در میان تمام گرفتاری‌های شغلی و زندگی خود، دغدغه نگهداری و مراقبت از عزیزان خود را داریم.مرکز پرستاری سفیر آرامش با شناسایی این نیاز با آموزش و گزینش نیروی پرستاری حرفه‌ای خدمات با کیفیتی را ارائه کرده است. در ادامه بیشتر در مورد خدمات اعزام پرستار این مجموعه آشنا می‌شویم.

انواع خدمات اعزام پرستار

مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش با تنوعی که در ارائه انواع خدمات خود دارد، نیازهای مختلف مراجعین خود را برطرف می‌کند. از جمله این خدمات می‌توان موارد زیر را نام برد:

مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش با کادر متخصص و حرفه‌ای خود، انواع خدمات ذکر شده در بالا را ارائه می‌کند. نکته‌ای که در مورد انواع خدمات پرستاری سفیر آرامش باید بگوییم این است که هر کدام از موارد خدمات اعزام پرستار در منزل به دو صورت ساعتی و شبانه‌روزی ارائه می‌شوند.

 

چه پرستاری مورد نیاز شما است؟

ویژگی‌های یک پرستار با توجه به این که برای چه شخصی درخواست اعزام پرستار در منزل داشته باشید، متفاوت خواهد بود. در واقع می‌توان گفت که پیش از انتخاب قطعی پرستار بهتر است بر اساس نیاز شخصی که برای او پرستار گرفته‌اید، انتظارات خود را به طور کامل و شفاف مشخص کنید. به این ترتیب پرستاری مناسب حال شما خواهد بود که با توجه به شرایط سالمند، بیمار یا کودک شما و نیازهایی که دارد، خدمات پرستاری لازم را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

 

خدمات اعزام پرستار در منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

با توجه به کودک یا سالمند بودن گیرنده خدمات پرستاری و همچنین با توجه به شرایط جسمانی او خدمات ارائه شده ممکن است بسیار متفاوت باشد. به طور کلی می‌توان گفت که نگهداری و مراقبت‌های درمانی و بهداشتی از سالمندان و کودکان، انجام خدمات درمانی پرستاری برای سالمندان و افراد بیمار، کنترل، بررسی و کمک به انجام کارهای روزانه کودکان دانش‌آموز، همراهی بیمار در مسافرت و بیمارستان، از جمله خدمات مربوط به اعزام پرستار در منزل می‌باشد.

اعزام پرستار

ویژگی‌های پرستار در منزل حرفه‌ای

وقتی از خدمات اعزام پرستار در منزل استفاده می‌کنید، قطعا با توجه به سطح انتظاراتی که برای مراقبت و نگهداری از عزیزان‌تان دارید، ذهنیتی مشخص نسبت به ویژگی‌های پرستار اعزام شده خواهید داشت. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های یک پرستار در منزل حرفه‌ای در مجموعه سفیرآرامش را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

 • دلسوزی و مهربانی
 • داشتن مهارت‌های لازم برای انجام انواع خدمات پرستاری
 • داشتن مهارت‌های ارتباطی و روان‌شناسی لازم در ارتباط با سالمندان و کودکان متفاوت
 • داشتن نظم در انجام کارهای مربوط به انواع خدمات ارتباطی
 • تعهد کاری و مسئولیت‌پذیری
 • توانایی مدیریت شرایط در زمان‌های حساس
 • هوشیاری بالا در هنگام خواب
 • آستانه صبر بسیار بالا
 • خلاق و پرانرژی
 • قابل اعتماد بودن
 • توانایی پرستار در کنترل عواطف و احساسات خود

 

تمایز خدمات پرستاری مرکز سفیر آرامش

مرکز خدمات پرستاری در منزل سفیر آرامش با ارائه خدمات پرستاری ۲۴ ساعته، به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی نیازهای مشتریان خود می‌باشد. وجه تمایز این مجموعه با دیگر مراکز خدمات پرستاری در منزل، امکان بررسی عملکرد چندین پرستار با خدمات اعزام پرستار به منزل و انتخاب پرستار مناسب با شرایط خانواده است.

پرستاران این مرکز با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی، صرفا کار نگهداری از عزیزان شما را انجام نمی‌دهند. بلکه با برقراری رابطه مناسب با سالمندان و کودکان علاوه بر نیازهای فیزیکی و جسمی آن‌ها، نیازهای عاطفی و روحی آنان را رفع می‌کنند.

نکته مهم دیگر در مورد تیم پرستاری در منزل مجموعه سفیر آرامش این است که به دلیل برگزاری آزمون‌های متعدد برای پرستاران، همیشه بهترین و به روزترین نیروهای پرستاری در این مرکز خدمات پرستاری آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان خواهند بود. گزینش این افراد باعث می‌شود تا پرستاران برای حفظ جایگاه خود در این مجموعه اطلاعات و توانمندی‌های خود را به روز نگه داشته و خدمات درمانی و مراقبتی خود را با بالاترین میزان کیفیت ممکن به شما عزیزان ارائه دهند.

هزینه خدمات اعزام پرستار سفیر آرامش

تعرفه خدمات پرستاری در منزل با توجه به عوامل مختلف متفاوت خواهد بود. از جمله مواردی که بر هزینه اعزام پرستار تاثیرگذارند، می‌توان به مدت زمانی که پرستار باید در منزل شما حضور داشته باشد، نوع خدمات مورد نیاز سالمند یا کودک شما، وضعیت جسمانی کودک یا سالمندتان برای انجام کارهای روزانه، مسافت منزل شما تا مرکز اشاره کرد. برای دریافت لیست تعرفه خدمات پرستاری سفیر آرامش با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای انتخاب مناسب پرستار در منزل چکار کنیم؟

پس از مشخص کردن انتظارات خود از ارائه خدمات پرستاری در منزل، با کارشناسان سفیر آرامش تماس بگیرید تا بهترین پرستار را مطابق با شرایط‌تان به شما معرفی کنند.

آیا نظافت منزل جزو وظایف پرستار در منزل محسوب می‌شود؟

در صورت نیاز به نظافت منزل، حتما پیش از اعزام پرستار به کارشناس مرکز سفیر آرامش اطلاع دهید.

Call Now Button