درخواست پرستار | مشاوره رایگان

 چرا لازم است پرستار سالمند شبانه روزی در منزل استخدام کنیم؟

پرستار شبانه روزی در منزل

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ضرورت این مسئله که “چرا لازم است پرستار سالمند شبانه روزی در منزل استخدام کنیم؟”، بخاطر این است که به فرد نیازمند امکان مراقبت و نظارت بیست و چهار ساعته بدهد. همان طور که مستحضر هستید، با بالا رفتن سن، افراد به مراقبت بیشتری نیاز دارند، در چنین مواقعی نیازی به مراقبت در خانه‌ی سالمندان نخواهد بود، شما می توانید برای مواظبت از سالمند خود یک پرستار سالمند شبانه روزی استخدام کنید. پرستار شبانه روزی در این زمینه آموزش‌های لازم را فرا گرفته است. و شما می توانید با خیال راحت عزیزان‌تان را به آن‌ها بسپارید.

  پرستار شبانه روزی در تمام طول شبانه روز از سالمند شما مواظبت خواهد کرد. پرستاران سالمند شبانه‌روزی، در طول شبانه روز به سالمندان در منزل ارائه خدمات می‌دهند و در همان زمان، به خانواده‌ها اطمینان می‌دهند که سالمندان در دسترس و مورد مراقبت قرار دارند. یکی از مزایای اصلی پرستاران شبانه‌روزی در منزل، ایجاد حس امنیت برای سالمندان است.

   

  پرستار شبانه روزی در منزل
  همان طور که مستحضر هستید، با بالا رفتن سن، افراد به مراقبت بیشتری نیاز دارند.

  با کمک گرفتن از راهنمای استخدام پرستار در منزل می‌توانید، به راحتی بهترین انتخاب پرستار در منزل را برای مراقبت‌های پزشکی، بهداشتی و فوریت‌های دیگر داشته باشند. در ادامه این مقاله به بررسی راه حل چالش پرستار سالمند از کجا بگیریم، می‌پردازیم.

  پرستار سالمند شبانه روزی کیست؟ چرا باید پرستار شبانه روزی در منزل داشته باشیم

  پرستار سالمند شبانه‌روزی یک پرستار حرفه‌ای است که در ساعات شب و روز به سالمندان در منزل ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می‌کند؛ پرستاران شبانه‌روزی سالمند، معمولاً دارای تخصص و آموزش در حوزه مراقبت و مشاوره سالمندان هستند و توانایی ارائه مراقبت‌های شبانه و روزانه را دارند.

  آن‌ها می‌توانند به سالمندان در تهیه و مدیریت داروها، مراقبت از بهداشت شخصی، کمک در تغذیه و فعالیت‌های روزمره، پشتیبانی در فعالیت‌های فیزیکی و حرکتی، مدیریت علائم بیماری و ارائه حمایت روانی و اجتماعی کمک کنند. پرستار سالمند شبانه‌روزی با حضور خود در منزل سالمند، احساس امنیت، راحتی و استقلال بیشتری را برای سالمندان ایجاد می‌کند و نیازهای آنان را به صورت 24 ساعته تأمین می‌کند.

  پیشنهاد مقاله :پرستار سالمند شبانه روزی (نیمه وقت یا تمام وقت) از کجا بگیریم؟

  شرح وظایف پرستار سالمند شبانه روزی

  برخی از افراد سالمند با بالا رفتن سن ممکن است دچار بیماری هایی مثل دیابت، سرطان، پوکی استخوان، آلزایمر، آب مروارید، فشار خون بالا، آرتروز، بیماری های قلبی عروقی و سایر دیگر بیماری‌ها شوند، در چنین مواقعی پرستار شبانه روزی در منزل به آن‌ها کمک خواهد کرد. و در تمام طول شبانه روز همراه سالمندان خواهد بود. در حقیقت فرد سالخورده در کنار پرستار، با داشتن بیماری، یک زندگی با کیفیت خواهد داشت.

  پرستار سالمند؛ مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل
  حضور یک دوست و هم‌صحبت سبب افزایش امید به زندگی در سالمندان می‌شود.

  برخی از سالمندان که در بستر بیماری هستند ممکن است روحیه خود را از دست بدهند، در شرح وظایف پرستار خصوصی سالمند شبانه‌روزی در منزل است که به آن ها کمک می کند تا روحیه خود را به دست بیاورند. این نکته نیز باید ذکر شود که اگر سالمند به صورت جدی دچار مشکلات روحی شده باشد، نیاز بیشتری به پرستار خواهد یافت.
  پرستاران در زمان تغذیه در کنار سالمند خواهند بود؛ و در خوردن و آشامیدن به آن‌ها یاری خواهند رساند، دارو تجویز خواهند کرد و با حمایت و همراهی آن‌ها، آرامش را برایشان فراهم می کنند.

  مسئولیت های پرستار سالمند کدام اند؟

  همان طور که مستحضر هستید، سالمندان افراد سالخورده‌ایی هستند که به مرور زمان توانایی‌های خود را برای انجام برخی از کار ها از دست خواهند داد، در چنین مواقعی بهترین روش مراقبت از آن‌ها استخدام پرستار سالمند شبانه‌روزی در منزل است. و دیگر نیازی به خانه سالمندان نخواهد بود و سالمند در کنار سایر اعضای خانواده خود با خیال راحت زندگی خواهد کرد.

  پرستار شبانه روزی سالمند
  نگهداری و مراقبت سالمند در منزل، به گونه‌ای که ارتباط صمیمانه‌ای با او برقرار شود.

  پرستار سالمند باید مسئولیت های خود را به خوبی انجام دهد تا فرد سالخورده در آرامش کامل زندگی خود را به سر ببرد و اما مسئولیت های پرستار سالمند شبانه روزی به صورت مشخص در ادامه مطالب ذکر شده است:

  • معاینه بیمار به طور مرتب و منظم
  • همراهی پزشک برای ارائه ی مراقبت های بهداشتی و درمانی و کمک به افراد سالمند برای بهبود بیماری
  • کمک به فرد سالخورده برای جلوگیری از زخم بستر
  • کمک به بیمار برای مصرف دارو در موعد مقرر
  • مهارت های شناختی و وضعیت روحی بیمار را ارزیابی خواهد کرد.
  • نگرانی های بیمار در سنین پیری مثل، بی خوابی، بی‌اختیاری، از دست دادن قدرت بدنی، میل جنسی و اشتها را درک و مدیریت خواهد کرد.
  • کمک به افراد سالخورده که برای حرکت دچار مشکل هستند.
  • پرستار شبانه روزی در منزل سالمند خانواده و مراقبان بیمار را راهنمایی می کند تا به بهترین روش ممکن از او مراقبت کنند.
  • همراهی پزشک در معاینات و انجام تجویز های پزشک
  • به سالمندان برای انجام آزمایش های تجویز شده مثل، دما، نبض، تنفس، قند خون و فشار خون کمک خواهند کرد.

  در صورتی که به استخدام پرستار بیمار نیاز دارید، باید بدانید، مهم است که ویژگی‌های مختلف یک پرستار را بررسی کنید تا بیمار شما بتواند به راحتی با پرستار ارتباط برقرار کند. همچنین نیاز است که مراقبت‌های تجویز شده پزشک را به پرستار منتقل کرد تا بهترین مراقبت و نگهداری صورت گیرد. قدرت بدنی بالا هم یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی ‌است که هنگام استخدام پرستار بیمار باید به آن توجه ویژه داشت.

  مهارت های پرستار سالمند شبانه روزی

  پرستار شبانه‌روزی درمنزل شخصی است که در تمام طول شبانه روز باید همراه و یاری‌رسان سالمند باشد به همین دلیل باید دارای مهارت های زیر باشد:

  • دارا بودن قدرت و استقامت کافی برای انجام ساعت‌ها کار
  • رعایت موارد ایمنی پرستار سالمند شبانه‌روزی در منزل
  • صبور بودن و مدیریت دقیق موقعیت‌های بیمار
  • توانایی بر قراری رابطه مناسب با پزشک و خانواده افراد سالخورده

  در ادامه به بررسی جواب سوال “چرا لازم است پرستار سالمند شبانه روزی در منزل استخدام کنیم؟” می‌پردازیم.

  پرستار شبانه‌روزی در سفیر آرامش

  همان طور که در مطالب بالا خواندید، در جواب سوال “چرا لازم است پرستار سالمند شبانه روزی در منزل استخدام کنیم؟” پرستار شبانه روزی در منزل بهترین مراقبت برای زمان سال خوردگی افراد محسوب می شود، که در تمام طول شبانه روز از سالمند مراقبت خواهد کرد و در انجام امورات به او همراهی می رساند. حال می‌دانید که چرا لازم است پرستار شبانه روزی در منزل استخدام کنیم.

  استخدام پرستار شبانه روزی در منزل در موسسه پرستاری سفیر آرامش می‌تواند به شما و عزیزانتان در بسیاری از موارد مفید و ضروری باشد. اولاً، با داشتن یک پرستار شبانه روزی، می‌توانید از مراقبت و نظارت 24 ساعته بر خودتان یا عزیزانتان بهره‌برداری کنید.
  این امر به ویژه در مواقعی که نیاز به کمک و مراقبت پایدار دارید، بسیار مهم است. ثانیاً، با استخدام پرستار کودک شبانه روزی در منزل، می‌توانید در توانایی‌های روزانه‌تان مستقل‌تر باشید. او می‌تواند در انجام وظایف روزمره‌ی شما کمک کند و به شما در تسهیل امور روزانه کمک کند.

  0 0 رای ها
  امتیاز خود را ثبت کنید
  guest
  1 دیدگاه
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها

  درخواست پرستار | مشاوره رایگان