چگونه از صحت و درستی کار پرستار کودک خوب که استخدام کرده اید ، در زمانی که در خانه نیستید اطمینان حاصل خواهید کرد؟ در ادامه، 6 نکته را برای بررسی این موضوع ارائه کرده ایم:

فرزند شما خودش را برای آمدن مراقب آماده می کند.

به وجود آمدن اعتماد و علاقه در کودک نسبت به مراقب نیاز به زمان دارد. بدیهی است که هیچ پرستار کودکی جای والدین را پر خواهد کرد، اما با این وجود شما به سادگی می توانید متوجه شوید که فرزند شما برای آمدن کودک هیجان زده است و یا تمایل و رغبتی برای دیدن او ندارد.

پرستار کودک خوب از دیدن فرزند شما خوشحال می شود.

اگر مراقب شما حقیقتا از بودن در کنار فرزندتان لذت می برد، شما و همچنین فرزندتان این موضوع را متوجه خواهید شد. عشق و علاقه نگهدار کودک به فرزند شما در زمان حضور این دو در کنار هم، مشهود خواهد بود. راه حل های مناسبی برای حل مشکلات احتمالی در نظر دارد و برای انجام بهترین مراقبت از فرزندتان با شما نهایت همکاری را می کند.

مثلا اگر فرزند شما تمایلی به غذا خوردن ندارد، پرستار کودک با روش های مختلفی مانند استفاده از اسباب بازی ها به او غذا می دهد. یا اگر کودک در زمان های مقرر نمی خوابد، مراقب این موضوع را با شما در میان می گذارد تا با کمک یکدیگر این مشکل را حل کنید.

به وقت و زمان شما احترام می گذارد.

یک پرستار کودک خوب و با وجدان همیشه سر وقت برای مراقبت از فرزند شما می آید و اگر قرار است که کمی دیرتر بیاید، حتما شما را مطلع خواهد کرد.

پرستار کودک خوب تلاش می کند که شما را در جریان امور قرار دهد.

پرستار کودکی که مسئولیت پذیر بوده و کارش را جدی می گیرد ، همیشه شما را در جریان اتفاقات روزانه قرار می دهد. این کار را از طرق گذاشتن یادداشت و یا ارائه گزارش روزانه انجام می دهد.

فرزند شما همیشه پاکیزه است و خانه تان نیز همیشه مرتب و تمیز است.

پاکیزگی یکی از نشانه های یک پرستار کودک خوب و با انگیزه است. درست است که شما از مراقب می خواهید که تمام حواسش به مراقبت از کودک باشد و کارهای دیگر را انجام ندهد، اما نگهدار کودک باید نظم خانه را حفظ کند و خانه را مرتب نگه دارد. همچنین پاکیزه نگه داشتن کودک (به ویژه دست و صورت) نیز از وظایف مراقب است. تدوین شده در وبسایت مرکز پزشکی سفیر آرامش هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *