آیا با وظایف پرستار ساعتی در منزل تهران آشنایی دارید؟ همانطور که می دانید امروزه خانواده‌ های ایرانی درگیر مسائل روزمره و اشتغال هستند و برای مراقبت از عزیزشان به سراغ خدمات پرستاری در منزل می روند، تا با خیال راحت و آسوده امور مربوط به بیمار، فرزند یا سالمند خود را به پرستار بسپارند، علاوه بر امنیت و آرامشی که برای خانواده فراهم می‌ شود از هزینه‌ های اضافی و رفت و آمد بیش از اندازه جلوگیری می شود.

در این میان کسانی هستند که برای عزیزانشان خدمات پرستار ساعتی در منزل تهران را انتخاب می ‌کنند تا ساعاتی از شبانه‌ روز که خود شان توانایی مراقبت از عزیزشان را ندارند، پرستار مراقب و همراه او باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله ما را تا در انتها مطالعه کنید.

ویژگی های پرستار ساعتی در منزل تهران

پرستار ساعتی در منزل تهران خصوصیات و ویژگی ‌هایی دارد که همه پرستاران آن را دارند، با این فرق که پرستار ساعتی در منزل تهران ساعت کمتری در اختیار داشته و به طور معمول برای یک یا چند ساعت باید خدمات با کیفیتی ارائه دهد، مراقب ساعتی در منزل تهران باید وظیفه خود را به درستی انجام دهد و در ساعتی که مشغول به کار است خدمات پرستاری را به نحو احسن انجام دهد تا باعث جلب رضایت از خانواده ها شود وظایف یک پرستار ساعتی در منزل تهران عبارتند از:

 • نظم در رفت و آمد
 • هماهنگ بودن با خانواده ها و زمان بندی دقیق و منظم در انجام کارهای که در حیطه ی وظایف او است.
 • استفاده درست از زمانی که در اختیار خانواده ها قرار دارد.
 • آراسته و مرتب بودن در زمان خدمت

 

پرستار ساعتی از سالمند در منزل تهران

سالمندان گروهی از افراد هستند که با بالا رفتن سن احتیاج به نگهداری و مواظبت خواهند داشت و باید به احساسات و عواطف شان احترام گذاشت، همانطور که می ‌دانید زندگی های امروزی طوری شده است که خانواده ها کمتر در خدمت سالمندان شان هستند زیرا با مشاغل و زندگی روزمره خود درگیر هستند.

خانواده‌ های ایرانی برای زمانی که در خانه نیستند و نمی توانند از سالمند خود نگهداری کنند یک پرستار سالمند استخدام می کنند. پرستار باید در نبود آنها با تجربه‌ ای که دارد اوقات خوبی را برای سالمند فراهم کند‌. ویژگیهای یک پرستار ساعتی در منزل تهران، منظم و دقیق بودن، داشتن قوای بدنی لازم برای انجام کارهای روزانه، تخصص کافی در این زمینه است.

و اما وظایف پرستار ساعتی سالمند در منزل تهران:

 • دارا بودن هماهنگی با خانواده ی سالمند در انجام امور
 • منظم و مرتب بودن
 • وقت شناس بودن
 • انجام کار هایی که وظیفه ی اوست
 • استحمام سالمند و نظافت شخصی او
 • انجام فعالیت های آموزشی برای سالمند
 • برقراری رابطه صمیمانه و عاطفی با سالمند
 • بیرون بردن سالمند برای قدم زدن، تفریح و دوچرخه سواری

 

کار های پرستار ساعتی در منزل تهران

یکی از خدمات پرستار در منزل تهران نگهداری از سالمندانی است که زخم بستر دارند و یا نیاز به تزریقات در طول روز دارند، می باشد. در ادامه تعدادی از خدماتی که پرستار ساعتی به بیمار ارائه خواهد داد ذکر شده:

 1. انجام کار هایی که مربوط به توالت بیمار است
 2. جا به جا کردن بیمار
 3. ماساژ بدن بیمار برای گردش خون او
 4. انجام تفریحات سالم و بازی های آموزشی
 5. پانسمان
 6. درست کردن غذا و غذا دادن

 

پرستار ساعتی در منزل تهران برای کودکان

هنگامی که والدین کودکان شاغل هستند و وقت لازم برای رسیدگی به کودک خود را ندارند، برای انجام کارهای روزمره کودک نیاز به استخدام یک پرستار کودک ساعتی خواهند داشت. از جمله از خدمات پرستار ساعتی کودک در منزل تهران می توان به انجام بازی های روزانه آموزش و تربیت کارهای مربوط به مسائل نظافت و نگهداری او اشاره کرد. هنگامی که پرستار ساعتی کودک این کارها را به درستی انجام دهد خانواده با آرامش و خیال راحت به مشاغل خود رسیدگی خواهند کرد.

نتیجه گیری

همانطور که در مطالب بالا خواندید امروزه خانواده ها بیرون از منزل مشغله و درگیری ‌های زیادی دارند به همین دلیل قادر به نگهداری از فرزند سالمند یا بیمار خود نخواهند بود، و اقدام به استخدام پرستار ساعتی در منزل خواهند کرد پرستار ساعتی در منزل تهران دارای وظایفی هست که در مطالب بالا بیان شد. مرکز خدمات سفیر آرامش، پرستاران ماهر و باتجربه ای را به کار گرفته تا هر زمان که شما نیاز به پرستار داشتید به شما خدمت رسانی کنند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.