درخواست پرستار | مشاوره رایگان

بهترین ویژگی های پرستار سالمند در منزل

ویژگی های پرستار سالمند

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  شاید سال‌ها با ویژگی های پرستار سالمند یکی از والدین پیرتان آشنا بوده اید و یا اخیرا متوجه شده اید که دوست شما نیاز به کمک اضافی در بهداشت شخصی، تهیه غذا و یا مراقبت پس از یک عمل جراحی دارد. شما می دانید وقت آن است که برای کمک یک پرستار سالمند حرفه ای در خانه اعلام نیاز کنید. باز کردن درب خانه و قلبتان به روی یک فرد جدید که عاشق شما و سالمندتان خواهد بود و در بسیاری از موارد می تواند یک همدم و هم صحبت باشد، می تواند برخی از نگرانی ها و مشکلات را از بین ببرد.

  چطور می دانید که این پرستار سالمند مناسب باشد؟ آیا این مراقب توانایی مراقبت از سالمند عزیزتان را دارد، کیفیت لازم را فراهم می کند و می تواند با شفقت، صبر و حس شوخ طبعی کارها را متعادل می کند؟ اگر سالمند عزیزتان روزی کمی خسته و بدخلق شود چه خواهد شد و او چه خواهد کرد؟ پرستار سالمند چه ویژگی هایی باید در خانه نشان دهد؟ شما جستجوی مراقب را از کجا شروع می کنید؟ اگر این موارد سوال شما هم هست در این مقاله از سفیر آرامش همراه باشید.

  ویژگی های رفتاری پرستار سالمند
  سالمند روزی خسته و بدخلق شود چه خواهد شد و پرستار او چه خواهد کرد؟

  در طول سال‌ها، داستانهای بی شماری از پرستار سالمند در خانه را که برجسته شده اند شنیده‌ایم. پرستار سالمندان دارای ویژگی های مشترک بسیاری هستند: ابتکار عمل، شور و شوق، مهارت های ارتباطی عالی و حامی سالمند بودن در صورت لزوم. این ویژگی ها به ما یادآوری می‌کند چه چیزی را برای انتخاب پرستار سالمند در منزل بپرسیم و به ما یادآوری کنند که پرستاران با تجربه‌ای وجود دارند که علاقمند به انجام کارها هستند و با عزیزانمان با احترامی که شایسته آن هستند، رفتار می‌کنند.

  ویژگی های پرستار سالمند 

  پرستار سالمند عالی، خوب می‌داند که چیزهایی وجود دارد که سالمند ممکن است قادر به بیان آن برای پرستار سالمند نباشد. توانایی درک این نیازها در پرستار سالمند احتیاج به تمرکز، شجاعت و اعتماد به نفس دارد. صحبت کردن پرستار سالمند با سالمند برای رفع نیازها و سلامتی سالمند، امری حیاتی است. ویژگی‌های یک پرستار سالمند می‌تواند شامل این مورد باشد :

  1. دارای ابتکار عمل و واکنش به موقع 
  2. شور و شوق داشتن برای سالمند
  3. نسل جدید از مراقبت کنندگان
  4. تبدیل خانه سالمند به بهشت سالمند
  5. در نظر گرفتن همه جوانب

  در ادامه به صورت اجمالی و کلی به بررسی این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.

  1. دارای ابتکار عمل است و به موقع واکنش نشان می‌دهد

  او خوب می‌داند که چه باید انجام شود. او انرژی، توانایی و درایت را برای اقدام دارد. همیشه از نیازهای فیزیکی و عاطفی کسی که تحت مراقبت او است، آگاهی دارد و زمانی که مشکلی به وجود می‌آید، از پا نمی‌نشیند مگر اینکه مشکل را حل کرده باشد. عزیز سالمند ما به پرستاری با این صفات نیاز دارد، زیرا سالمندان اغلب نمیتوانند خودشان را بشناسند، یا به سادگی نمی‌دانند که مشکل از کجاست. این‌گونه پرستار سالمندان دارای شجاعت و استحکام هستند تا مطمئن شوند که عزیزان سالمند ما بهترین مراقبت را دریافت می‌کنند.

  2. برای کارهایی که انجام میدهد و برای سالمندی که تحت مراقبت اوست، شور و شوق دارد!

  پرستار سالمندان آنچه را که انجام می‌دهند دوست دارند – و این را نشان می‌دهند. آنها می‌دانند که سالمندان با چالش های بسیاری ناشی از انزوا و از دست دادن آزادی شخصی، درد و سردرگمی، افسردگی و نگرانی های مالی مواجه هستند.مراقب خوب، به خانه انرژی می‌دهد.  لبخند می زند، گوش می‌دهد، می‌خندد، آغوش می‌گیرد، و همه توانش را می‌گذارد تا سالمند را بهبود بخشد.

  پیشنهاد مقاله : دلایل اساسی برای انتخاب نکردن پرستار سالمند ارزان قیمت

  3. ویژگی های پرستار سالمند امروز، یک نسل جدید از مراقبت کنندگان است.

  دنیای پرستاری در حال تغییر است. با 10000کودکی که به سن  65 سالگی می‌رسند، نیاز به پرستار سالمند رو به رشد است. آمریکا سرزمین تنوع است و خانواده های همه قومیت ها و با شیوه زندگی متفاوت، به کمک پرستار سالمند برای مراقبت از اعضای سالمند خانواده خود نیاز دارند. زنان، که به طور سنتی مراقب هستند، تنها کسانی نیستند که به این نیاز پاسخ می دهند. این نیاز در دل جوانان ما، مردان ما و حتی افراد مسن تر است که در جستجوی مراقب برای سالمندان کشور هستند، وجود دارد.

  4. کمک می‌کند تا خانه سالمند به بهشت سالمند تبدیل شود!

  هنگامی که سالمندان ما توانایی خود را برای نگه داری از خانه به علت مشکلات فیزیکی یا حافظه ای از دست می‌دهند، متوجه نمی‌شوند که خانه هایشان برخی از عواطف خود را از دست می دهند. فقط مراقب خوب می‌داند که چه چیزهایی لازم است تا سالمندان خود را جایی گرم و امیدبخش ببینند.

  تبدیل خانه سالمند به بهشت
  پرستار سالمند باید خانه سالمند را به بهشت سالمند تبدیل کند.

   این نکته کوچکی است که تفاوت زیادی را ایجاد می‌کند. پرستار سالمند حرفه ای، در کنار سرو کردن غذای مغذی، قرار دادن یک پتو خیس دنج بر روی پاهای سرد، یا آوردن کاسه بستنی مورد علاقه سالمند به عنوان داروی بعد از ظهرش، مراقبت از سالمند را با جزییات متفکرانه و مناسب انجام می‌دهد. یک پرستار سالمند خوب، زیبایی های این جهان را برای سالمند فراموش نمی‌کند.

  5.  ویژگی های پرستار سالمند خوب، به صورت کلی نگاه می‌کند و همه جوانب را در نظر می‌گیرد!

  گاهی اوقات مشکلات به سادگی حل نمی شنود و پرستار سالمند باید یک کاراگاه فوق العاده شود تا آشکارا به گذشته نگاه کند و بفهمد که واقعا چه اتفاقی افتاد است. وقتی که به کار یک پرستار سالمند نگاه می کنیم، میبینیم که پرستار سالمند باید بسیاری از عوامل را مورد توجه قرار دهد: داروها و جزییات آنها، نیازهای غذایی، مشکلات اساسی که با “سکوت” سالمند روبرو می‌شود و تاکنون توسط هیچکس تشخیص داده نشده اند و مراقب مفهوم این سکوت ها را نمی‌داند و همچنین همه نگرانی های عاطفی و شناختی می‌تواند جزو این موارد باشد. مراقب خوب به گذشته نگاه می‌کند و با یک نگاه کلی، همه جوانب را به منظور بهتر درک نیازهای سالمند خود در نظر می‌گیرد.

  سخن پایانی

  در این مقاله از مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش درباره، بهترین ویژگی های پرستار سالمند در منزل را توضیح دادیم و شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اعزام پرستار به منزل با کارشناسان ما در تماس باشید.

  0 0 رای ها
  امتیاز خود را ثبت کنید
  guest
  1 دیدگاه
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها

  درخواست پرستار | مشاوره رایگان