استخدام پرستار

استخدام پرستار ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی در تهران

سفیر آرامش اقدام به استخدام پرستار، جهت تامین منابع انسانی  نموده است. شرکت پرستاری سفیر آرامش، با سال‌ها تجربه در امر خدمات پرستاری در منزل، یکی از برترین مراکز پرستاری در تهران است؛ که خدمات متنوع اعزام پرستار اعم از: پرستار بیمار، پرستار کودک و نوزاد، پرستار سالمند را با بالاترین کیفیت ارائه می‌کند. اگر فردی مشتاق، دلسوز و علاقه‌مند به انجام خدمات مراقبتی، درمانی، توانبخشی و پرستاری هستید؛ جای شما برای استخدام پرستار، در مجموعه ما خالی است. شرکت‌های استخدام پرستار معتبر با مجوز رسمی از وزارت بهداشت کشور، با عقد قراردادهای رسمی قادرند امنیت شغلی را برای پرستاران سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار فراهم نمایند. برای ثبت درخواست استخدام پرستاری، تنها کافیست فرم زیر را پر نمایید.

برای انجام فرآیند استخدام پرستار در منزل موسسه پرستاری سفیر آرامش، ابتدا فرم استخدام پرستاری در پایین همین صفحه را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. در صورت داشتن هرگونه سؤال و جهت پیگیری روند استخدامی خود می‌توانید با کارشناسان خبره سفیر آرامش تماس بگیرید. شما می‌توانید بنابر درخواست خود برای استخدام پرستار ساعتی، روزانه یا شبانه‌روزی درخواست دهید.
با ارتباط مستقیم با کارشناسان موسسه پرستاری سفیر آرامش و مشاوره رایگان، از بهترین خدمات استخدام پرستار در منزل تهران، بهره‌مند شوید و با‌ اطمینان، نگهداری از سالمندان خود را به ما بسپارید.

مشاغل مورد نیاز جهت استخدام پرستار در منزل

مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش، در حال ارائه انواع خدمات پرستاری در منزل تهران به همشهریان عزیز است. علاوه بر استخدام پرستار در منزل، برای امور مراقبتی سالمند، کودک یا نوزاد و بیمار، برای بخش اداری نیز می‌توانید اقدام به تکمیل فرم استخدامی کنید. استخدام پرستار ساعتی، پرستار روزانه و شبانه‌روزی در زمینه پرستاری کودک، پرستاری سالمند و پرستار بیمار در مرکز پرستاری سفیر آرامش امکان پذیر است. اصلی‌ترین خدمات سفیر آرامش شامل:

  • استخدام پرستار سالمند
  • استخدام  پرستار کودک و نوزاد
  • استخدام پرستار بیمار

پس از بررسی و تایید اولیه رزومه کاری شما در زمینه‌های پرستار بیمار، سالمند یا کودک، کارشناسان مرکز سفیر آرامش برای استخدام پرستار در منزل تهران با شما تماس خواهند گرفت.

استخدام نیرو در مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش
Click or drag a file to this area to upload.
خدمات پرستاری مرکز سفیر آرامش
پرستار کودک

اعزام پرستار کودک و مراقب نوزاد جهت نگهداری از کودک دلبند شما در منزل

ارائه خدمات پرستار سالمند، جهت مراقبت و نگهداری از سالمند شما در منزل

نگهداری و همراهی بیمار توسط پرستار بیمار در بیمارستان و منزل

سوالات متداول جذب نیرو و استخدام پرستار

آیا استخدام پرستار به صورت روزانه و ساعتی نیز امکان دارد؟

یکی از مهم‌ترین خدمات ما در سفیر آرامش کمک به استخدام پرستار ساعتی و روزانه است تا خانواده‌های عزیز بتوانند با خیال راحت و با آرامش خاطر به امور زندگی بپردازند و بتوانند به‌صورت با کیفیت از عزیزان خود نگهداری و مراقبت کنند.

آیا امکان استخدام پرستار آقا در منزل وجود دارد؟

در برخی از موارد خانواده‌ها و یا افراد ترجیح می‌دهند پرستار آقا، برای مراقبت و نگهداری از سالمند یا بیمار خود استخدام کنند. در مرکز پرستاری سفیر آرامش امکان استخدام پرستار در منزل خانم و آقا برای امور پرستاری در منزل، در نظر گرفته شده است.

آیا شرکت پرستاری سفیر آرامش نیاز به نیروی کار دارد؟

بله، ما همواره نیاز به جدب و استخدام نیروی پرستاری حرفه‌ای و باتجربه در موسسه پرستاری سفیر آرامش، داریم.

چه نوع پست‌های شغلی در شرکت موجود است؟

در شرکت سفیر آرامش، پست‌های شغلی پرستاری در منزل از جمله: پرستاران سالمند، پرستاران بیمار، پرستاران نوزاد و کودک، بهیاران، کارشناسان توانبخشی و پرسنل مربوط به امور اداری وجود دارد.

چه مهارت‌ها و صلاحیت‌هایی برای استخدام و جذب پرستاران مورد نیاز است؟

ما به دنبال استخدام پرستارانی هستیم که دارای مهارت‌های حرفه‌ای و دانش فنی هستند. و توانایی تعاملات بالا، صبر، مهربانی، دلسوزی و کار در شرایط مختلف را داشته باشند.

چگونه می‌توانم برای استخدام در شرکت شما اقدام کنم؟

جهت درخواست استخدام پرستار درمنزل تهران در شرکت پرستاری سفیر آرامش، ابتدا فرم استخدامی در صفحه جاری را تکمیل نمایید. جهت هر گونه پرسش و پیگیری موراد استخدامی خود می‌توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

آیا جهت استخدام پرستار در منزل، نیاز به تجربه کاری قبلی در حوزه پرستاری دارید؟

ترجیح ما این است که عزیزان تجربه و مهرات کافی در این زمینه داشته باشند. اما ما با استخدام پرستاری به افراد جوان و کارآموزان نیز فرصت می‌دهیم تا توانایی‌ها و علاقه خود را در حوزه پرستاری نشان دهند.

guest
14 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درخواست مشاوره رایگان و خدمات پرستاری