درخواست پرستار | مشاوره رایگان

5 نکته برای والدین جهت گزینش پرستار کودک

گزینش پرستار کودک

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  مرکز سفیر آرامش با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سال ها تجربه در امر ارائه خدمات مراقبت و پرستاری در منزل آمادگی دارد با کادری مجرب و متخصص به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان گرامی باشد. در رابطه با این که شما یک مرکز رسمی مراقبت از کودک مانند مهدکودک، مراقبت روزانه خانواده یا گزینش پرستار کودک در منزل را دارید، موارد اساسی وجود دارد که باید به عنوان والدین بدانید و بر آنها اصرار کنید. برای کمک به شما در این تصمیم گیری مهم، ما با مادران و متخصصان دیگری که در بخش مراقبت از کودک در تلاش بوده­اند صحبت کرده ایم.

  پنج روش برای ارزیابی پرستار کودک

  مهمترین روش ها برای ارزیابی کودکان شامل موارد زیر می‌باشد:

  1. به پایین نگاه کنید
  2. روند کاری آنها را چک کنید
  3. به صحبت کردن ادامه دهید
  4. مشکلات با پرستار کودک را سریعا حل کنید
  5. به غریزه خود اعتماد کنید

  در ادامه این نوشته به توضیح کامل تری از نکاتی برای گزینش پرستار کودک گفته ایم:

  به پایین نگاه کنید

  هنگام بازدید از یک مکان محتمل برای مراقبت از فرزندتان، به نحوه تعامل کارکنان و پرستارها با کودکان توجه کنید. در حالت ایده آل، مراقب باید روی زمین باشد که با بچه ها بازی می­کند یا یکی را در دامان خود نگه داشته است. در سال­های اولیه، برای رشد و پیشرفت، بچه­ ها به روابط نزدیک، سرشار از عشق و تعاملی با بزرگسالان نیاز دارند.

  به همین دلیل به ویژه مهم است که پرستار کودک اول بچه ها گرم و پاسخگو باشند و حتی در مراقبت های گروهی، نوزادان و کودکان بزرگتر میزان مناسبی از زمان انفرادی با پرستار کودک را دریافت کنند. (اگرچه ایالت های خاص نرخ­های خاص خود را برای کارمندان در مراکز مراقبت از کودکان تعیین می‌کنند، اما آکادمی اطفال آمریکا به طور خاص نسبت یک بزرگسال (پرستار کودک) را برای هر سه کودک تا 24 ماهگی توصیه می‌کند.)

  بیشتر بخوانید : نحوه تامین نیازهای پرستار کودک در منزل

  روند کاری آنها را چک کنید

  دریابید که آیا پرستار کودک با فلسفه های والدین اشتراکاتی دارد، مواردی مانند نظم و انضباط (آیا پرستار کودک از وقت استراحت استفاده می­کند یا از سرزنش؟) تلویزیون (آیا تلویزیون در تمام روز روشن است یا به میزانی کم یا اصلا مورد استفاده قرار می­گیرد؟)؛ تغذیه (چه نوع میان وعده یا نوشیدنی توسط پرستار کودک برای خردسالان تهیه می‌شود؟)؛ خواب (چه موقع چرت زدن برای کودک در نظر گرفته می‌شود؟ پرستار کودک چگونه کودکان ایرادگیر را به رخت خواب می­فرستد؟)؛ و غیره.

  استخدام آزمایشی پرستار
  اطمینان حاصل کنید که می‌توانید با گزینش پرستار کودک مناسب به راحتی با او ارتباط برقرار کنید.

  درباره سیاست کودک بیمار نیاز از مهد سوال کنید (چه علایمی از حضور کودک جلوگیری می کند؟). همچنین بپرسید که آیا برنامه ای برای پشتیبانی وجود دارد در صورتی که پرستار کودک بیمار شده و قادر به کار نباشد. هرچه همین ابتدا سؤالهای بیشتری بپرسید، احتمال اینکه بعداً به صورت ناخوشایندی غافلگیر شوید، کمتر است.

  به صحبت کردن ادامه دهید

  تا زمانی که کودک شما نتواند صحبت کند، شما به آنچه پرستار کودک در مورد روز فرزندتان می‌گوید، تکیه خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که می توانید با گزینش پرستار کودک مناسب به راحتی با او ارتباط برقرار کنید. وقتی برای اولین بار فرزند خود را در هنگام صبح از خود دور می‌کنید، باید به پرستار کودک بگویید که کودک کوچک شما شب قبل چگونه خوابیده است، یا موردی مانند اینکه او در حال دندان درآوردن است، یا اینکه کودک صبحانه خورده است یا نه.

  در پایان روز می‌خواهید اطلاعات مشابهی بدانید مانند: تعداد پوشک هایی را که پرستار کودک برای فرزندتان عوض کرده است، کودک کی چرت زده است، و اینکه کودک به طور کلی خوشحال به نظر می‌رسید یا خیر. همیشه ترجیح صحبت حضوری با او است. اگر این امکان پذیر نیست، سؤال کنید که آیا زمان مناسب برای تلفن کردن وجود دارد، شاید در زمان چرت زدن کودک این امکان فراهم باشد.

  مشکلات با پرستار کودک را سریعا حل کنید

  اجتناب ناپذیر است و شما با پرستار کودک خود منقاشاتی، هم کوچک و هم بزرگ، خواهید داشت. مشکلات با پرستار کودک را سریعاً برطرف کنید بجای اینکه آنها را نادیده بگیرید تا زمانی که از حد توان خارج می­‌شوند. بعضی از مسائل به سرعت حل می­شوند. بعضی دیگر ممکن است نیاز به بحث بیشتری داشته باشند.

  درگیری هر چه که باشد، با پرستار کودک خود با احترام فراوانی رفتار کنید، اما از صحبت کردن نترسید، دکتر دبورا بورچرز – پزشک متخصص اطفال در سینسیناتی – این صحبت­ها را بیان می‌کند. هنگامی که موضوع دشواری را پیش می‌­کشید، نظر پرستار کودک را بخواهید و به او گوش دهید.

  پرستار کودک مناسب
  اگر پرستار کودک بداند که به صحبت­هایش گوش داده می‌شود، به احتمال بالاتری همکاری بیشتری میکند

  شما به عنوان والدین، ​​حرف آخر را در مراقبت در منزل می­‌زنید، اما اگر پرستار کودک بداند که به صحبت­هایش گوش داده می‌شود، به احتمال بالاتری همکاری او را با خود خواهید داشت. به عنوان مثال، به جای اینکه زمان چرت عصرانه زودتری را از (گزینش پرستار کودک) بخواهید تا خواب شبانه کودک راحت­تر شود، از پرستار کودک خود بپرسید که آیا او نظری در مورد چگونگی تنظیم برنامه کودک دارد تا شب­ها اینقدر خسته نشود.

  به غریزه خود اعتماد کنید

  همه والدین درک می­کنند وقتی چیزی کاملاً درست نباشد. ممکن است شما توسط یک مرکز که همه شهر از آن حرف می­زنند رد شده باشید یا با یک پرستار کودک بسیار توصیه شده دچار اصطحکاک شده باشید. اگر چنین اتفاقی افتاد، جستجو را ادامه دهید.

  سخن پایانی

  فرزندان شما سزاوار مراقبت های خوب و پرورش دهنده هستند و با این کار پیشرفت می‌کنند. اگر چیزی در مورد وضعیت شما درست به نظر نمی­رسد، گزینه های دیگر را بررسی کنید کادر مجرب این مرکز در قالب پرستار سالمند، پرستار بیمار و پرستار کودک همواره با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای خدمات مراقبتی و پرستاری به ارائه خدمت پرداخته و آسایش و امنیت عزیزان شما را اولویت اصلی خویش قرار داده است.

  0 0 رای ها
  امتیاز خود را ثبت کنید
  guest
  0 دیدگاه
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها

  درخواست پرستار | مشاوره رایگان