درخواست پرستار | مشاوره رایگان

چگونه پرستار کودک یا سالمند موفق شویم؟

پرستار کودک یا سالمند موفق

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  مهارت ها و ویژگی های خیلی خوبی برای پرستار کودک در منزل وجود دارد که نشان می‌دهد چگونه پرستار کودک یا سالمند در منزل با یادگیری آنها می‌تواند پرستار کودک و یا سالمندی موفق تری باشد.

  5 ویژگی برای پرستار در منزل

  در ادامه  این مقاله به 5 مهارت و ویژگی ها برای پرستار در منزل پرداخته شده است:

  1. ارتباط گیری عالی
  2. هوشیاری در تمام زمان ها
  3. انعطاف پذیری کاری
  4. صبور و با حوصله
  5. روحیه همدلی

  در ادامه به توضیح کامل تری از این موارد می‌پردازیم.

  پیشنهاد مقاله: معرفی پرستاران موفق و معروف در جهان

  پرستاری از سالمند
  ارتباط گیری عالی از ویژگی اصلی یک پرستار موفق است.

  1) ارتباط گیری عالی

  برقراری ارتباط درست، یک مهارت بسیار مهم برای پرستار در منزل است. شما به عنوان یک پرستار کودک یا سالمند هستید باید مطمئن باشید که هم به دستور العمل های پزشک و هم به هر چیزی که بیمار به شما می‌گوید، گوش دهید. بیماران ممکن است به شما به عنوان پرستار در منزل درباره ی اینکه یک دارو چه اثری بر احساس آنها دارد، یا چگونه علایم یک بیماری بهتر یا بدتر می‌شود، و یا اینکه ممکن است فقط بخواهند درباره گفتن یک موضوع شخصی خود به شما به عنوان پرستار در منزل اعتماد کنند.

  2) هوشیاری در تمام زمان ها

  به عنوان یک پرستار در منزل بسیار مهم است که هنگام کار در خانه ی بیمار، در تمام زمان ها هوشیار باقی بمانید. یک پرستار در منزل باید به بیماران کمک کند تا احساس بهتری داشته باشند و مراقبت های مورد نیاز را به آن ها بدهند. همچنین، پرستار در منزل باید بداند که بیمار ممکن است برای انجام فعالیت های روزانه ی خود به او احتیاج داشته باشد.

  یک پرستار در منزل نباید هنگامی که لازم است توجه ویژه ای به بیمار خود داشته باشد، سرگرم کار با تلفن همراهش شود و یا کارهای دیگری را انجام دهد. بیمار پرستار در منزل، به راحتی ممکن است بیوفتد و آسیب ببیند. آن ها همچنین ممکن است که به پرستار در منزل خود برای یاداوری زمان مصرف داروهایشان احتیاج داشته باشند. همه ی این کارها توجه تمام وقت پرستار در منزل را میخواهد!

  3) انعطاف پذیری کاری

  یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک پرستار سالمند یا کودک باید داشته باشد، انعطاف پذیری است. به عنوان یک پرستار در منزل باید توجه داشته باشید که نه تنها باید مراقب سلامت بیمار خود باشید، بلکه باید به فعالیت های روزانه ی بیمارتان نیز توجه داشته باشید.

  پرستار موفق
  روحیه همدلی بالا از مهارت یک پرستار موفق است.

  این فعالیت های روزانه می‌تواند شامل حمام کردن، تغذیه، لباس پوشیدن و نیز کمک به خانه داری، شستن لباس و تهیه ی غذا باشد. پرستار در منزل باید همیشه نسبت به کارهایی که ممکن است بیمارش در مورد آن ها کمک بخواهد، انعطاف پذیر باشد.

  4) صبور و با حوصله

  به عنوان یک پرستار در منزل باید توجه داشته باشید که بعضی روزها یا بعضی از بیماران از بقیه چالش برانگیز ترند. پرستار در منزل گاهی اوقات ممکن است احساس خستگی شدیدی کند اما باید به یاد داشته باشد که بخشی از کارش مراقبت از رفاه عاطفی بیمار است. پرستار در منزل ممکن است بیماری داشته باشد که دارای درد بیشتر یا اسیب های عاطفی بیشتری نسبت به بقیه بیماران باشد و به تبع رفتار متفاوتی از خود نشان دهد. به عنوان یک پرستار در منزل همیشه سعی کنید با بیمار و وضعیت منحصر به فردش صبورانه رفتار کنید.

  5) روحیه همدلی

  اگر به عنوان یک پرستار در منزل مطمئن نیستید که چگونه اوضاع را مدیریت کنید، سعی کنید خودتان را جای بیمارتان بگذارید تا بفهمید او چه حسی دارد. پرستار در منزل باید از خودش بپرسد که ایا آن ها امروز روز سختی را از نظر عاطفی نسبت به بقیه روزها داشتند؟ ایا آن ها درد بیشتری نسبت به همیشه دارند؟ آیا آن ها در زندگی خود با یک مساله شخصی روبه رو هستند؟ حوادث زندگی، درد و دیگر عوامل می‌تواند باعث شود که بیماران رفتار متفاوتی داشته باشند.

  با توجه به آمار ارایه شده از مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها، حدود 4.9 میلیون بیمار در سال 2013، پرستار در  منزل  داشته اند. طبق گفته ی دانشگاه Hofstadter، مراقبت های سلامت در خانه در سال 2017 رو به افزایش است و این رشد در سال 2018 نیز با توجه به رشد جمعیت ادامه یافته است.

  به دنبال سفر کاری بعدیتان هستید؟

  اگر شما می‌خواهید که یک کار پرستاری پیدا کنید، می‌توانید از کارشناسان Med Pro کمک بگیرید. کارشناسان Med Pro به پرستار در منزل کمک می‌کنند تا مکان مناسبی را در بهترین شهرها برای سفر پرستاری پیدا کنند. و از آنجایی که ما می‌خواهیم هر انتصاب به بهترین شکل صورت گیرد، برنامه ی Med Pro experience را که یک برنامه ی حرفه ای است که بیشترین کمک را به شما می‌کند، پیشنهاد می‌دهیم.

  سخن پایانی

  در این مقاله از مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش توضیح کاملی درباره ویژگی های یک پرستار موفق گفته شد شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین مرکز در ارتباط باشید.

  0 0 رای ها
  امتیاز خود را ثبت کنید
  guest
  0 دیدگاه
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها

  درخواست پرستار | مشاوره رایگان