پرستار کودک می تواند بهترین باشد ; خانه را تمیزتر از زمان ورود خود تحویل دهید. این نکته‌ای است که مراقب کودک خوب را به پرستار کودک عالی تبدیل می‌کند. اگر می‌بینید اتاق کودکان شلوغ است و می‌توانید تا حدودی به آن‌ها انگیزه دهید تا آن را با یک بازی سرگرم کننده تمیز کنند، شما یک نگهدار کودک فوق‌العاده‌اید!

اگر ظرف‌ها را در سینک مشاهده می‌کنید و می‌توانید در زمان خواب کودکان آن‌ها را تمیز کنید شما را به عنوان پرستار کودک برای همیشه دوست خواهیم داشت. در صورتی که می‌خواهید والدینی که شما را به عنوان نگهدار کودک استخدام کرده‌اند را تحت تأثیر قرار دهید، کارهای اضافه بر مسئولیت انجام دهید و این کارها برای یک مراقب کودک قابل تحسین است.

پرستار کودک می تواند بهترین باشد ; مثل یک کودک بیندیشید.

شما به عنوان نگهدار کودک نسبت به ما والدین از لحاظ سنی به کودکان نزدیک‌ترید. فکر کنید که اگر جای کودکان بودید، دوست داشتید پرستار کودک چه کاری برای شما انجام دهد. مطمئنم که تصورات یک مراقب کودک و توان بازی مراقب کودک خیلی بهتر است. مثل یک کودک بیندیشید.

نگهدار کودک می تواند مسخره بازی کند! شوخی کند! آیا مراقب کودک مورد علاقه خود را به یاد دارید؟ از او تقلید کنید. من در اینجا مراقب کودک یا مستخدمانی داشته‌ام و از آن‌ها چیزهای زیادی آموخته‌ام.من روشی که آن‌ها بازی می کرند و میزانی که آن‌ها توسط داستان‌ها و تفکرات کودکانم هیجان زده می‌شدند را می‌بینم. این کودکان به شما به عنوان نگهدار کودک نگاه می‌کنند، بنابراین اگر به آن‌ها القا کنید که بهترین‌اند، حس می‌کنند شما یک مراقب کودک قهرمانید و همیشه خواهان شمایند.

به زمان خواب پایبند باشید.

یک پرستار کودک عالی، همیشه زمان خواب کودکان را در نظر می گیرد. من دوست دارم که به عنوان مراقب کودک، کودکانم را سرگرم کنید و تا دیروقت با آن‌ها مشغول باشید.با این حال، بسیاری از کودکان در صورت تأخیر دیگر نخواهند خوابید. اگر کمتر از مقدار لازم بخوابند، روز بعد برای والدین جالب نیست. اگر از سوی والدین به شما به عنوان پرستار کودک ساعت خواب داده شود، به آن متعهد باشید. اطمینان حاصل کنید زمان کافی برای پوشیدن لباس راحتی، مسواک دندان، کتاب خواندن، نماز و نیایش و… وجود دارد.

در صورتی که برای به رختخواب بردن کودکان با مشکل مواجه شدید (مواجه خواهید شد اگر در خانه من باشید، متأسفم از این بابت … ) از والدین بپرسید آیا نکته، ترفند یا راهنمایی برای کمک به مراقب کودک دارند یا خیر! تدوین شده در سفیر آرامش

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *