پرستار سالمندان زیادی اطراف ما هستند. اما معنا نیست که هر پرستار سالمند عالی است، چیزی که مراقب ساده  را از دیگران  جدا می‌کند برخی صفات برجسته و عادت های کاری مشخص هستند. آن‌هایی که  همکاری با یک مراقب عالی را تجربه کرده‌اند ،می‌توانند لیستی از چیزهایی که آن‌ها را تبدیل به یک مراقب عالی کرده و آن‌ها را از بقیه جدا می‌کند ، تهیه کنند. در اینجا بعضی از ویژگی‌هایی که فرد را به یک نگهدار سالمند عالی تبدیل می‌کند آورده شده‌ است:

همدلی و دلسوزی: مراقبت از افراد سالمند در محیط خانه به این نیاز دارد

که یک مراقب تمایل به کمک داشته باشد. یک پرستار سالمند با نشان دادن همدلی و دلسوزی به فرد سالمند اجازه خواهد داد بداند که نگهدار او است و می خواهد هر چه در توان دارد برای کمک به او انجام دهد. بردباری: هنگامی که شخص یک سالمند در خانه هستید، مهم است که صبور باشید و شرایط را درک کنید. این کمک می‌کند که گاهی اوقات خود را در شرایط دیگران قرار دهید و ببینید چه کمکی ممکن است از دیگران درخواست کنید.

قابل اتکا بودن: یک پرستار سالمند عالی کسی است که بتوان روی او حساب کرد.

به این صورت که اگر مراقب می گوید که هر پنج شنبه صبح برای مراقبت از سالمند در خانه حاضر است، در زمان موعد برای مراقبت حاضر شود، مگر اینکه یک مورد اضطراری وجود داشته باشد. کسانی که نیاز به خدمات مراقبت در خانه را دارند، نیاز به یک نگهدار قابل اتکا و مطمئن خواهند داشت. قابل اعتماد بودن : بیشتر افرادی که به پرستار سالمند در خانه نیاز دارند در وضعیت آسیب‌ پذیری هستند. آن‌ها یک نفر را به خانه خود دعوت می‌کنند که به چیزهای گرانبهایشان نزدیک شود.

یک پرستار سالمند عالی کسی است

که در این رابطه قابل‌اعتماد بوده و همچنین قابلیت اعتماد در نگهداری اطلاعات محرمانه فرد سالمند را داشته باشد. انعطاف پذیری: مثل اکثر چیزهای دیگر در زندگی، مراقبت های خانگی می‌تواند تغییر کند و ممکن است اتفاقات پیش‌بینی‌نشده ای رخ دهد. یک شخص عالی برای همراه شدن  با جریان وظایفش به عنوان مراقب آماده می‌شود و قابلیت انعطاف‌ را در خودش به وجود می آورد. به طوری که در هر شرایطی بتواند به کارش به عنوان پرستار سالمند ادامه دهد،

حتی اگر یک برنامه یکپارچه و منظم را دنبال نکند.

پرستار سالمند خانگی خوب کسی است که به طور طبیعی تمایل به کمک دیگران دارد. گاهی اوقات پرستار سالمند همیشه در کمک به دیگران اولویت قائل است. یک پرستار سالمند عالی همیشه می خواهد دنیا رابه جای بهتری تبدیل کند.تبدیل شدن به یک مراقب خوب چیزی نیست که  فورا اتفاق بیفتد، اما اگر ویژگی‌های اصلی در کسی وجود داشته باشد ، آن فرد می‌تواند مهارت‌های خود را در طول زمان گسترش دهد تا یک نگهدار عالی شود. تدوین شده در وبسایت مرکز پرستاری در منزل سفیر آرامش

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *