اگر به این نتیجه رسیدید که برای مراقبت از سالمند عزیزتان یک پرستار سالمند خانگی نیاز دارید و دنبال یک فرد خوب و با تجربه هستید، بهتر است چند نکته را در نظر بگیرید. در مرحله اول بهتر است که درباره مراقب سالمند با سالمندتان صحبت کنید.

در واقع بهتر است که مزایای به کارگیری یک مراقب سالمند و کمک هایی که او می تواند به سالمند شما بکند را برایش توضیح دهید. در ادامه ، مزایای به کار گرفتن پرستار سالمند را برای شما آورده ایم تا سالمند شما با آگاهی از آنها بداند که چه کمک هایی توسط یک نگهدار سالمند به زندگی اش وارد می شود:

پرستار سالمند خانگی علاوه بر انجام بخش هایی از درمان :

به روند کلی درمان سالمند نظارت دارد مراقب سالمند به طور معمول، می تواند سلامتی سالمند را ارزیابی کند . او با بررسی علایم و تاثیرات داروها و همچنین نظارت بر هر تغییری در سلامتی سالمند، از او مراقبت می کند . همچنین، وضعیت سلامتی سالمند را برای پزشک و خانواده سالمند گزارش می دهد.

می تواند یک همدم و همراه برای سالمند باشد

همیشه آماده گفتگو با سالمند است و سالمند عزیز شما می تواند به راحتی با پرستار سالمند  در مورد احساسات جسمی و روحیش و یا در مورد هر موضوع دیگری صحبت کند.این وظیفه پرستار سالمند است که به هر طریقی به روند بهبود سالمند عزیز شما کمک کند. البته این نکته نیز برای سالمند قابل توجه است که در محیط راحت و آشنای خانه خودش باشد و یک پرستار سالمند با تجربه و متخصص به پرستاری از او بپردازد.

مطمئنا، رابطه ای دوستانه و صمیمی میان مراقب سالمند و سالمند به وجود خواهد آمد و این حالت درمان و مراقبت پرستار سالمند از سالمند نسبت به مراقبت و درمان در بیمارستان یا جاهای دیگر برای سالمند بسیار دوستانه تر و راحت تر خواهد بود.این مزیت، از اصلی ترین مزیت های استخدام یک نگهدار سالمند خانگی است. در واقع، پذیرش هر چیزی در محیط های خانگی و محلی برای سالمند ساده و راحت تر خواهد بود.

نحوه و مقدار مصرف دارو ها

را بر اساس دستورات پزشک برای سالمند مدیریت می کند ممکن است مصرف به موقع و به اندازه داروهای متنوعی که پزشک تجویز کرده است، برای یک سالمند دشوار باشد. پرستار سالمند می تواند با مدیریت داروها، به کمک سالمند بیاید.

همچنین، یک پرستار سالمند خانگی دارای مجوز و ثبت نام شده (RN)، نمی تواند دارو برای سالمند تجویز کند اما می تواند با نظارت بر روند درمانی سالمند، دوز دارو ها را با تایید پزشک تغییر دهد. این موضوع برای سالمندانی که روند درمانی و یا داروهای خاصی را مصرف می کنند بسیار مهم خواهد بود.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *