پرستار سالمند تهران و یا شهرستانهای ایران ، تفاوت ها در نرخ ها و دستمزد ها و یا شاید فقط نوع استفاده ؟ این پرسشی است که اغلب به آن پاسخ مشخصی داده نمی شود. آیا فقط پرستار سالمند در تهران مورد استفاده قرار میگیرد و یا در شهرستانها هم استفاده خواهد شد ؟ نوع استخدام پرستاران سالمند در تهران و شهرستانها چه تفاوتی با هم دارد؟ اساسا نیاز به پرستار سالمند در شهرهای بزرگ و صنعتی بیشتر احساس می شود و یا اقشاری که چنین نیازی را احساس می کنند می بایست از خدمات بهره مند شوند؟

هزینه پرستار تهران و شهرستان ها چگونه است؟

در پاسخ به پرسش اول می توان اینگونه ذکر کرد که نرخ خدمات پرستار سالمند تهران و شهرستانها به هیچ عنوان بر اساس محل سکونت شخصی که چنین خدماتی را درخواست نموده است معین نخواهد شد و این خدمات با توجه به شرایط نگهداری سالمند و مدت زمان نگهداری و پرستاری از سالمند و همچنین شرایط خود پرستار اعم از تجربه کاری ، تحصیلات و اینگونه آیتم ها سنجیده می شود و این موضوع هیچ ارتباطی به محل سکونت مشترکی که چنین خدماتی را درخواست نموده است ندارد.

پرستار سالمند فقط در تهران استفاده می شود ؟!

پرستار سالمند تهران و یا شهرستان ؟! آیا می توان اینگونه فرض کرد که خدمتی مانند شبکه های اینترنتی و یا مخابراتی فقط در شهر تهران مورد استفاده قرار می گیرد؟!! پس قطعا تمام اقشار جامعه که نیازمند خدمات درمانی ، پرستاری و نگهداری از سالخورده خودشان می باشند این خدمات را طلب خواهند کرد و موسسات مجاز زیر نظر وزارت بهداشت نیز در شهر مربوطه به آنها می توانند پاسخگوی نیاز آنها باشند.

نوع استخدام پرستار در تهران و شهرستانها

نوع استخدام پرستار سالمند تهران و شهرستانها هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد به طوری که آئین نامه ها و دستور العمل های ابلاغی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش به صورت کلی به کلیه موسسات مجاز زیر نظر وزارت بهداشت ابلاغ خواهد شد و آنها موظف به رعایت کلیه نکات مرتبط با این دستورالعمل ها می باشند پس روال ، گردش کارها در تمامی مراکز مجاز یکی خواهد بود .

بدیهی است که مشغله کاری در کلان شهر های ایران بسیار بیشتر خواهد بود و افراد خانواده فرصت کمتری برای رسیدگی ، نگهداری و پرستاری از سالمند خود را دارا می باشند اما در شهرهای کوچک ایران نیز برخی از خدمات تخصصی که فقط زیر نظر متخصصان امور باید انجام شود می بایست به دست پرستاران کار آزموده و مجاز انجام شود که نرخ های آماری نیز همین موضوع را به محققین ما نشان داده است. تدوین شده در سفیر آرامش

(5) نظرات

 • الهه 9:52:00 ق.ظ 6 اسفند, 1397

  ممنونم از مطالب خوب و آموزنده ای که در این سایت گذاشتید همین طور برای آشنایی بیشتر با موضوعات روانشناسی و آشنایی با علوم مراقبت از بیمار و همچنین چگونگی رفتار با آنها به سایت یار سوم دکتر بیژن نوذری هم سری بزنید که ویس ها و مطالب خوبی در این زمینه دارد.

  • admin 9:52:00 ق.ظ 6 اسفند, 1397

   سلام ممنون از اینکه با ما در ارتباط بودید ،در رابطه با موضوع پرستار سالمند و بیمار هر چقدر مطلب آموزنده نگاشته شود کم است

 • کریم طهماسبی 9:52:00 ق.ظ 6 اسفند, 1397

  سلام
  چطور می توانم از قیمت پرستار خانم که بتواند از سالمند در حال کوما نگهداری کند اطلاع پیدا کنم .
  محل نگهداری منزل شخصی میدان ونک
  بیمار احتیاج به کنترل بالینی داشته و کلیه عملیات
  برای یک بیمار هفتاد ساله در حال کوما در نظر گرفته شود
  ضمنا دو پرستار که هر چهل و هشت ساعت تعویض شیفت داشته باشند
  لطفا راهنمایی بفرمائید
  ارادتمند طهماسبی

 • کریم طهماسبی 9:52:00 ق.ظ 6 اسفند, 1397

  سلام
  چطور می توانم از قیمت پرستار خانم که بتواند از سالمند در حال کوما نگهداری کند اطلاع پیدا کنم .
  محل نگهداری منزل شخصی میدان ونک
  بیمار احتیاج به کنترل بالینی داشته و کلیه عملیات
  برای یک بیمار هفتاد ساله در حال کوما در نظر گرفته شود
  ضمنا دو پرستار که هر چهل و هشت ساعت تعویض شیفت داشته باشند اگر امکان داره قیمت روز تعطیل را هم بفرمائید
  لطفا راهنمایی بفرمائید
  ارادتمند طهماسبی

  • admin 9:52:00 ق.ظ 6 اسفند, 1397

   سلام سپاس از اینکه با ما در تماس بودید جهت استخدام پرستار سالمند ، با شماره تلفن 53808080 تماس حاصل فرمائید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *