پاسخگویی مشترکین ما در مرکز ارائه خدمات و مراقبت های بالینی  سفیر آرامش با مجوز رسمی از وزارت بهداشت می بایستی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته داشته باشیم به صورتی که تمامی ایام سال و بصورت شبانه روی  نیاز های احتمالی شما را بر طرف  نمائیم. می توانیم این موضوع را اینطور عنوان نمائیم که 365 روز سال ما باز هستیم و آماده ارائه خدمات پرستار سالمند ، نگهداری از کودک و پرستاری از بیمار شما در منزل ، بیمارستان و … می باشیم .

مرکز سفیر آرامش با دارا بودن شیفت های کاری موثر و حساب شده سعی در ایجاد نظامی جهت الگو شدن میان مراکز پرستاری دارد به طوری که با تمامی ساختار ها و استانداردهای ملی و ارائه شده توسط وزارت بهداشت هم خوانی داشته باشیم و همچونین بتوانیم کیفیت ارائه خدمات خود را به نحوی بالا ببریم که که بتوانیم با مراکز پرستاری بین المللی تفاهم نامه های همکاری امضاء کنیم .

هشدار به خانواده ها مقایسه پاسخگویی مراکز معتبر و غیر مجاز

گاهی اوقات می بینیم شرکت ها و مراکز خدماتی با استفده از مشکلات قانونی و سوء استفاده ها و عدم آگاهی خانواده ها از خطرات احتمالی استخدام پرستار از این شرکت ها اقدام به اعزام پرستار ، بهیار ، کمک بهیار و مراقب جهت نگهداری و پرستاری از سالمند ، کودک و بیمار خود می نمایند ، اگر دقت نمائید این مراکز پس از مدتی از هم پاشیده می شوند و خبری از آنها نیست شیفت ارائه خدمات آنها عمدتا بسیار کم و این نوع از خدمات را مانند فروش تجهیزات می بینند و ساعات کاری برای خود تعیین می نمایند خواهشمندیم قبل از هر گونه اقدام به استخدام پرستار به شیفت کاری موسسات و مراکز ، مجوز های آنها دقت لازم را بفرمائید.

ما ملزم به پاسخگویی 24 ساعته و خدمات مطلوبیم شعار ما این است ، با ما تماس بگیرید ، خدمات ما را دیگران مقایسه کنید و سپس تصمیم بگیرید !

خدمات قابل ارائه در مرکز پرستاری در منزل سفیر آرامش عبارت اند از  :

پاسخگویی به تمامی مشکلات احتمالی مرتبط با قرارداد های :

  • پرستار کودک در منزل
  • پرستار سالمند در منزل
  • پرستار بیمار در منزل
  • فیزیوتراپی
  • خدمات نرس
  • پزشک عمومی
  • پزشک متخصص

جهت ادامه به تب سایر خدمات مراجعه نمائید.