این مطالب در اختیار دختران و پسران جوان که آمادگی پرستار کودک شدن را دارند قرار دهید. اینجا ویژگی مراقب را می گوییم ، سعی میکنیم تمامی مطالب پاسخ داده شود. آن‌ها می‌توانند به فهرست نگاهی انداخته و مراقب شدن را دست نیافتنی بپندارند. به یاد داشته باشید، این فهرستی است که در مقایسه با حالت یک پرستار کودک عالی، خوب است.

ممکن است لحظاتی وقت شما را بگیرد، اما به خاطر داشته باشید که تنها لازم است در این چند دقیقه موضوع کار پرستار کودک را جدی بگیرید. کودکان شما را به عنوان پرستار کودک دوست خواهند داشت. والدین شما را دوست خواهند داشت. در کار پرستار کودک، استاندارد بالاتری را مد نظر داشته باشید.

جایزه یا فعالیت ویژه‌ای بیاورید.

این چیزی است که من از دوران دوست داشتنی پرستار کودکم به یاد دارم. دوران مراقبت و نگهداری کودکان من هم باید چنین باشد. لازم نیست حتماً چیزی باشد که خریداری می‌کنید. چیزهایی که در منزل دارید را سر هم کنید. یکی از بازی‌های مورد علاقه خود در خانه را بیاورید. آزمایش علمی ایمنی را بیابید که می‌توانید انجام دهید.

در P interest به دنبال ایده‌های سرگرم کننده بگردید. در ارتباط با مراقب در فروشگاه‌ها چیزهای زیادی پیدا می‌شود که می تواند کودکان را با آن سرگرم کند. علاوه بر این، در صورتی که جوایز کمی همراه بیاورید، به کودکان انگیزه می‌دهید تا اوقات جذاب‌تری را با نگهدار کودکشان بگذرانند. کودکان من همیشه به دنبال این هستند تا ببینند وقتی مراقب وارد می‌شود در کیف خود چه دارد!

ویژگی پرستار کودک عالی از تماشای فیلم پرهیز کنید.

این یک توصیه شخصی من است. غیر از اینکه زمانی مشخص برای فیلم دیدن شبانه داشته باشید، من دوست ندارم مراقب من با کودکانم زمانش را به فیلم دیدن بگذراند. به‌عنوان مادر، ما زمان فیلم دیدن را محدود می‌کنیم. برای ما، اوقات تلویزیون دیدن زمانی است تا دور خانه بچرخیم و هر کاری می‌خواهیم انجام دهیم.

من هم می‌توانیم مثل یک نگهدار مقابل تلویزیون میخکوب شوم، اما این کار را نمی‌کنم. من مراقب را استخدام می‌کنم. به نگهدار کودک پول پرداخت می‌کنم. لطفاً کودکان مرا در قالب مراقب ، به شیوه‌ای جذاب زمانی که خودم حضور ندارم مشارکت دهید.

خانه را به تمیزی زمان ورود خود نگه دارید.

خیلی مشکل است تا خانه‌ای که در آن کودکان حضور دارند را تمیز نگه داشت. می‌دانم!! اگر بتوانید منزل را به ‌اندازه زمان ورودتان تمیز نگه دارید، شما یک ویژگی پرستار  قهرمان و اسوه‌اید! قبل از رفتن به فعالیت بعدی، تمیز کردن موارد مربوط به فعالیت قبل برای یک مراقب اهمیت دارد.

بعد از صرف غذا باید ظرف‌ها را شست. احتمالاً زمان اندکی صرف آن شود بعد از اینکه کودکان به رختخواب می‌روند. به خاطر داشته باشید که شما در قالب نگهدار کودک برای این زمان پول می‌گیرید، بنابراین اگر کودکان دو ساعت در خواب به سر می‌برند و شما مشغول تماشای تلویزیون هستید و خانه نسبت به زمان ورود شما شلوغ‌تر است، والدین ممکن است حس کنند شخص ارزش پولی که دریافت می‌کند را ندارد. تدوین شده در وبسایت مرکز پزشکی سفیر آرامش

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *