این وسیله برای آمادگی هرچه بیشتر به پرستار کودک کمک می کند. از مهمترین فواید تلفن همراه پرستار کودک ، قابلیت تماس های سریع با شماره های ضروری در مواقع اضطراری است. در صورتی که مراقب از تلفن همراه در جهت بهبود کارش استفاده کند، تلفن همراه یک وسیله بسیار کاربردی خواهد بود:

زنگ هشدار

او می تواند برای یادآوری هر کاری، از آلارم تلفن همراهش استفاده کند. برای مثال اگر پرستار کودک، کودک را در زمان خاصی به تخت خواب می برد، باید ساعت زنگ دار را برای 5 دقیقه قبل از آن تنظیم کند. می تواند برای بیدار شدن از خواب نیز از آلارم ساعت زنگ دار تلفن همراهش استفاده کند.

زمانی که مراقب 5 دقیقه قبل از هر کاری آن را به یاد کودک می آورد، کودک خود را از لحاظ ذهنی برای آن کار آماده می کند، هر چند که آن کار را دوست نداشته باشد. تلفن همراه پرستار کودک می تواند به صورت یک ساعت همراه او عمل نماید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشد و در زمان های مناسب هشدار های لازم را به مراقب به جهت انجام وظایف او بدهد.

استفاده از موتور های جستجو با تلفن همراه پرستار کودک

سوالات زیادی وجود دارد که پرستار کودک پاسخ آنها را نمی داند. برای مثال، اگر والدین در مورد یک حساسیت کودک به مراقب هشدار داده اند و او در مورد حساسیت زا بودن یک خوراکی تردید دارد، می تواند آن را در موتور های جستجو، بررسی کند. تلفن همراه وسیله بسیار خوبی برای بررسی هر موضوعی در اینترنت است.

تلفن همراه پرستار کودک به عنوان وسیله که می تواند با آن به جستجو در مقالات و نوشته های علمی سایت های معتبر بپردازد چیز بدی نیست ، این موضوع می تواند به دانش ضمنی مراقب شما کمک نماید تا به وظیفه پرستاری و مراقبت و نگهداری از کودک شما به صورت بهتری بپردازد.

انواع بازی ها، فیلم ها و کلیپ های کودکانه

این قابلیت، از کاربردی ترین قابلیت های تلفن همراه برای مراقب است. فرض کنید مراقب ، کودک را به پارک برده است. ناگهان کودک به زمین می افتد و با خراش بسیار جزیی، شروع به گریه شدید و جیغ زدن می کند. مراقب می تواند در این مواقع، کلیپی از خنده کودکان را برای کودک پخش کند. دیدن خنده کودکان بدون شک روحیه هر فردی را تغییر می دهد و برای کودک نیز، باعث پرتی حواس او از ناراحتی کودکانه اش می شود.

همچنین، زمانی که مراقب ، کودک را برای معاینه پزشکی (یا هر جای دیگری که لازم باشد کودک و نگهدار کودک برای مدتی منتظر بمانند) می برد، بازی های کودکانه مانند نقاشی و … که در تلفن همراه پرستار کودک نصب شده است، می تواند کودک را به خوبی سرگرم کند.

فیلم ها و کارتون های کودکانه زیادی نیز در اینترنت وجود دارند که پرستار کودک می تواند با دانلود کردن و پخش آنها برای کودک، او را برای مدت زیادی سرگرم کند. اما پرستار کودک نباید فراموش کند که استفاده طولانی مدت کودک از موبایل، تبلت و … خطرات زیادی را نیز به همراه دارد.

تلفن همراه پرستار کودک و دیدگاه خانواده ها به آن

گاهی اوقات به خودمان می گوئیم که وقتی شخصی را به جهت نگهداری از کودک خود استخدام می نمائیم در زمان کاری خود حق استفاده از وسایل این چنینی را ندارد ! تلفن همراه پرستار کودک می تواند در او اختلال ایجاد نماید اما واقعیت چیز دیگری است این موضوع درست است که استفاده افراطی از چنین وسایلی می تواند به خدمت رسانی به کودک آسیب وارد نماید اما توجه داشته باشید که استفاده به جا و مناسب از آن نه تنها باعث پائین نیامدن کیفیت کار مراقب نمی شود بلکه به او کمک می کند تا بتواند بهترین تصمیمات را در بهترین زمان ها بگیرد و به عنوان یک وسیله کاربردی از آن استفاده نماید.

همیشه تلفن در دستش است ! این جمله تکراری است که ما از خانواده ها می شنویم پس از آن با این وسیله چه اقداماتی را انجام می دهد ؟ آیا برای مراقب هر چه مطلوب تر مقالات معتبر مطالعه می کند و یا استفاده های غیر از وظایفش انجام می دهد اینجاست که تفکیک این موضوع را به عهده کارشناسان بازرس سفیر آرامش واگذار نمائید تا به عنوان بازرسی و به صورت سر زده بتوانند چند و چون ماجرا را پیگیری نمایند.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *