هزینه کمتر نسبت تمامی مراکز ارائه خدمات و مراقبت های بالینی بله ما هزینه کمتر نسبت تمامی مراکز ارائه خدمات و مراقبت های بالینی  دریافت می کنیم چرا؟

به دلیل استفاده از زیر ساخت های نرم افزاری گسترده و کاهش نیروی انسانی ، دفتر مرکزی کاهش هزینه های ما را بهمراه داشته است از این رو می توانیم خدمات خود را به نحو شایسته ای با هزینه ای بسیار کمتر از مراکز پرستاری در منزل دارای مجوز از وزارت بهداشت ارائه کنیم. لیست قیمت های ارائه خدمات ما هر ماه با توجه به شرایط مختلف به روز می شود و همچنین آیتم های جذاب بیشتری به جهت رضایت هر چه بیشتر شما به این جداول اضافه خواهد شد ، هر ماه منتظر نحوه خدمات متنوع ما باشید.

شعار ما این است ، با ما تماس بگیرید خدمات ما را با دیگران مقایسه کنید و سپس تصمیم بگیرید…

چگونه ممکن است خدمات با کیفیت همراه با هزینه کمتر داشته باشیم ؟

در اینجا راهکارهایی ارائه میکنیم که شما با اطمینان خاطر پرستار کودک ، پرستار سالمند و یا پرستار بیمار خود را از ما دریافت کنید ، هزینه پرستار سالمند ، کودک و بیمار بسیار مشخص است به طوری که مرکز سفیر آرامش به اذای خدماتی که به مشترکین ارائه می هد از آنها مبلغی را دریافت می نماید که این مبلغ از حقوق پرستار جدا می باشد .

فقط یک بار این هزینه پرداخت خواهد شد و به اذای مدت زمان قرار داد تعیین می شود ، در اینجا ما سعی کردیم که رویکردی کاملا نوین به این مساله داشته باشیم به طوری که خانواده ها بدون داشتن ترس از استخدام پرستار بتوانند این مهم را اجرا نمایند. در سری های مختلف زمانی جداول ترفیعات مشترکین در همین صفحه اعلام خواهد شد تا آنها بتوانند با دقت نظر در آن بهترین پرستار سالمند ، کودک و بیمار را برای خود انتخاب نمایند.

[easy-pricing-table id=”567″]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای