آیا نشانه پرستار کودک خوب و مراقب کودک بد اصلا وجود دارد ؟! فرض کنید بعد از انجام مصاحبه با چندین نگهدار کودک و بررسی سوابق و صلاحیت های آنها ، مراقب کودک مورد نظر خود را انتخاب کرده اید. با این حال باز هم در زمان هایی که در خانه نیستید، نگران خواهید بود که آیا مراقب کودک کارش را به درستی انجام می دهد؟ با تکنولوژی امروزه، شما می توانید با نصب دوربین در خانه، نحوه مراقبت کودک از کودکتان را رسد کنید.

اما به عنوان والدین کودک، شما باید اطمینان حاصل کنید که کودکتان را به یک نگهدار کودک خوب سپرده اید. در ادامه، نشانه های مراقب کودک خوب و پرستاری از کودک بد را آورده ایم:

نشانه پرستار کودک از جنبه کودک شما

اگر کودک از دیدن نگهدار کودک خوشحال می شود، این نشانه خوبی است. درست است که نگهدار کودک هیچ گاه جای والدین را نمی گیرد، اما کودک باید از حضور مراقب کودک راضی و شاد بوده و هر بار منتظر آمدن پرستار باشد.

همچنین، خوشحالی پرستار کودک از دیدن کودک نیز نشانه خوبی است. این به این معنی است که پرستار و فرزند شما هر دو در کنار یکدیگر شاد هستند. اما اگر کودک شما تمایلی برای دیدن و آمدن پرستار ندارد، شما باید به دنبال یک پرستار جدید باشید.

در صورتی که کودک شما رفتاری عادی و شاد دارد، اما بعد از مدتی حضور در کنار پرستار در رفتارش تغییراتی همراه با نارضایتی دیده می شود، این یک نشانه خطرناک است و احتمال سوء استفاده پرستار از کودک وجود دارد.

اگر نگهدار کودک شما را در جریان همه امور قرار می دهد، این یک نشانه خوب است. وقتی که از یک مراقب کودک خوب در مورد اتفاقات روزانه سوالاتی می پرسید، اتفاقات را واضح و صریح برای شما تعریف می کند.

اگر هم مراقب کودک پیش از آمدن شما منزلتان را ترک می کند، حتما یادداشت و یا گزارشی را برای شما خواهد گذاشت تا همیشه شما را در جریان اتفاقات روزانه قرار بدهد.نگهدار کودک خوب همیشه داوطلبانه به شما گزارش های روزانه را می دهد و در صورتی که شما نیز جزییاتی را در مورد اتفاقات بخواهید، ناراحت نخواهد شد و کاملا واضح برای شما توضیح خواهد داد.

در مقابل، هنگامی که از یک مراقب کودک ضعیف و بد در مورد اتفاقات روزانه سوال می پرسید، همیشه پاسخ های نا مربوط و نامنظم می شنوید. یک نگهدار کودک بد ممکن است برای جواب دادن به سوالات شما به دروغ هم متوسل بشود که این یک نشانه بسیار خطرناک برای پرستار است.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *