وجه تمایز مرکز ارائه خدمات بالینی در منزل سفیر آرامش

مرکز ارائه خدمات بالینی در منزل سفیر آرامش با رویکردی نوین نسبت به امور خدماتی و پرستاری در منزل فعالیت خود را آغاز نموده است ، ما در مرکز ارائه خدمات و مراقبت های بالینی در منزل سفیر آرامش خود را ملزم به ارائه خدمات با کیفیت در زمینه پرستار سالمند ، پرستار کودک و پرستار بیمار در منزل می دانیم.

مرکز سفیر آرامش برای ارامش خاطر شما اقدامات گسترده ای را برنامه ریزی نموده است.

  • این مرکز با دربر داشتن مجموعه گسترده ای از ارائه دهنگان خدمات درمانی، مراقبتی و توانبخشی در منزل، این امکان را فراهم آورده است تا تمامی خانواده های عزیز با هر سطحی از توان مالی بتوانند خدمات مورد نیاز خود را برای عزیزیزان خود فراهم کنند.
  • نیروهای درمانی، مراقبتی و توانبخشی که از سوی مرکز سفیر آرامش برای ارائه خدمات به خانواده های عزیز معرفی می شوند، دوره های مراقبتی تخصصی لازم را گذرانده اند و کاملا با دانش و مهارت لازم  در زمینه مراقبت از بیمار، سالمند و کودک را آشنایی دارند.
  •  کارشناسان مرکز سفیر آرامش به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به مشترکین بوده و آمادگی کامل برای رفع مشکلات و برنامه های ناگهانی و برنامه ریزی نشده را دارند.
  • امکان جایگزینی نیروهای پرستاری و مراقبتی در تمام مدت قرار داد در صورت نارضایتی مشترک وجود دارد و با هماهنگی کارشناسان پشتیبان انجام می شود.
  • خدمات پشتیبانی نیز برای حمایت و برطرف کردن مشکلات احتمالی به صورت شبانه روزی در تمام مدت قرار داد برای مشترکین فراهم است.

مرکز سفیر آرامش بر این باور است که هیچ خانواده ای نباید دغدغه ی سلامت جسمانی و روانی عزیزان خود  را در سر داشته باشد. شما می توانید با یک تماس و دریافت مشاوره مناسب ترین خدمات را متناسب با شرایط خود در اختیار داشته باشید.