ساعت پرستار سالمند جهت فعاليت و نگهداری از سالمند : مدیران سازمان یا شرکت پرستار سالمند ی، خود مراقب سالمند و خانواده سالمند باید در مورد ساعات کار و دستمزد پرستار سالمند کاملا واضح و شفاف صحبت کنند تا از مشکلات احتمالی آینده پیشگیری به عمل آید.بسیاری از آژانس های نگهدار سالمند ی، عددی را به عنوان حداقل تعداد ساعات کار مراقب سالمند ( معمولا حدود سه ساعت کاری ) در نظر می گیرند.

در برخی شهرها، هزینه مراقبت از سالمند در منزل از حدود 22 دلار در ساعت شروع می شود. مؤسسات معتبر پرستاری مانند سفیر آرامش خوشحال خواهند شد اگر از همان ابتدا با جزئیات ساعت ها و هزینه های پرستار صحبت کنند. بنابراین انتظار دارند که گفتگو در مورد جزئیات ساعت ها و هزینه های مراقبت از سالمند قبل از کارهای دیگر انجام شود، و البته این موضوع از مشکلات و ناهماهنگی های آینده جلو گیری خواهد کرد.

بعضی از موسسات، مانند موسسه نگهداری سالمند Home Care Rockies، هزینه های ساعتی نگهداری از سالمند خود را  زمانی که شما یک مراقب سالمند را برای مراقبت روزانه یا مراقبت شبانه روزی استخدام می کنید، کاهش می دهند. موسسه پرستار سالمندی Home Care Rockies ،

جهت فعاليت و نگهداری از سالمند

حتی به شما کمک می کند تا بیمه مراقبت های طولانی مدت خود را داشته باشید و یا در شناسایی راه های دیگر برای پرداخت هزینه های مراقبت از سالمند در منزل، مانند از جمله مزایا و کمک های وزارت امور خارجه ایالات متحده، راهنمایی می کند.

شما همچنین باید از سازمان مراقبت نگهدار سالمند خود بخواهید که خدمات مراقبتی سالمند خود را در زمان هایی که برای شما و سالمند شما بیشتر مفید خواهد بود، ارائه دهد. و اگر این ساعت ها نیاز به تغییر دارند  شاید شما با چند ساعت در هفته شروع کنید و بعد از آن اگر شما به زودی متوجه شدید که نیاز به مراقبت بیشتری توسط مراقب سالمند دارید باید بتوانید بدون هزینه های اضافی تنظیم یا هزینه های اداری.

ساعت پرستار سالمند را اضافه کنید.

تنها افزایش هزینه ها باید برای هزینه ساعت های کاری اضافه شده مراقب سالمند، باشد. وقتی که زمان تسویه حساب فرا می رسد، هنگامی که مراقب سالمند در خانه شماست پول را به او نپردازید. صورتحساب، زمان بندی و برنامه ریزی حساب ها و موضوعات مربوط به کسب و کار باید به طور مستقیم توسط مدیران سازمان پرستار سالمندی مدیریت شود تا از کم رنگ شدن خطوط بین کسب و کار تجاری سازمان نگهداری سالمند  و مراقبت سالمند جلوگیری شود.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *