معنای خدمات اورژانس جهت پرستارانی که اعزام شده اند اعم از پرستار سالمند ، پرستار کودک و پرستار بیمار  که نمی توانند حرکت کنند و یا موارد اورژانسی دارند ( بیمارانی که اغما سر می برند، ضایعه نخاعی هستند  ….) جهت حمل  جابجایی احتیاج به یک وسیله نقلیه مجهز هستند را ارائه می دهیم ، شایان ذکر است که آمبولانس های اعزامی مرکز سفیر آرامش دو نوع ساده و کد دار هستند که برای هر بیمار با توجه شرایطش اعزام خواهد شد.

  • جابجائی واعزام بیماردرسطح شهر
  • جابجائی اعزام بیماردرسطح کشور

تعریف دیگر خدمات اورژانس در سفیر آرامش

ما در اینجا سعی می کنیم خدمات اورژانس را به نحوی معنی نمائیم که پاسخگوی خدمات مورد انتظار شما باشد شاید زمانی که اورژانس به گوش شما بخورد به یاد آمبولانس هایی بی افتید که بی وقفه و آژیر کشان دارند به جلو حرکت می کنند !؟ خیر اینطور نیست بعضی وقتها خدمت مورد نظر شاید تهیه لیستی جهت شخصی که مورد نگهداری واقع شده است می باشد به گونه ای که کودک ، سالمند و یا بیمار نیاز های اجمالی اورژانسی و دیگری دارند که می بایستی در کمترین زمان ممکن به دست آنها برسد.

از این رو سطح بالاتری از معنی اورژانس را ما در اینجا ارائه می هدیم به گونه ای که شما می توانید با تماس با ما و یا ارسال تیکت و ارتباط گرفتن از طریق مشاوره آنلاین می توانید خدمت اورژانسی خود را به ما اعلام نمائید .

خانواده هایی که از ما پرستار دارند ، می توانند با ارتباط با بخش پشتیبانی مرکز خدمت خود را درخواست نمایند و در کمترین زمان ممکن می توانیم به آنها یاری رسانیم این خدمات در جدولی در همین صفحه به زودی اعلام خواهد شد که به شرح تک تک آنها خواهیم پرداخت از این رو به ما سر بزنید و در همین صفحه منتظر ما باشید ، موضوعات مورد تقاضای شما بررسی خواهد شد و در هیات مدیره مرکز تصویب و در وبسایت نمایش داده می شود.

Call Now Button