پرستار سالمند, دانستنیهای علمی, مقالات

برنامه پرستار سالمند توسعه کیفیت زندگی و روابط سالمند تحت مراقبت

اگر شما مجبور به انجام خدمات ، برنامه پرستار سالمند در منزل باشید ، ایجاد یک طرح مراقبت از سالمند اولین قدم مهم است.همانطور که متوسط سن انسان ها در حال بالا رفتن است، احتمال این که هر یک از ما نیاز به اتخاذ یک یا چند مسئولیت برنامه پرستار سالمند را داشته باشیم افزایشمی یابد. به استثنای اینکه سالمند شما شرایطی نسبی دارد که مستلزم بستری شدن یا درمان تخصصی است، خدمات مراقبت از سالمند در خانه خانه اغلب راحت و آرام تر از خدمات پرستاران بیمارستان است که یک بیمار سالخورده می تواند دریافت کند.

اگر در حال حاضر نیاز به داشتن پرستار سالمند برای والدین یا نسل پیردر خانه مواجه شده اید، در اینجا برخی از ملاحظاتی که ممکن است بخواهید  به عنوان یک پرستار سالمند برنامه ریزی کنید را اورده ایم.

برنامه پرستار سالمند را بسازید

برای ارزیابی میزان کامل آماده سازی اینکه سالمند شما چه نیازهایی دارد، باید با ایجاد یک طرح پرستار سالمند از خود شروع کنید.

طرح پرستار سالمند  بک سنداست که سابقه نیازها ، اقدامات و مسئولیت ها، راه مدیریت ریسک و طرح های احتمالی را ارائه می دهد به طوری که بیماران، اعضای خانواده، مراقبین، پرستار سالمند و دیگر متخصصان بهداشت می دانند که باید روزانه و همچنین در رویداد بحران چه کاری انجامدهند.

یک طرح خوب باید با مشورت با بیمار سالمند ، پزشک یا اعضای خانواده تان ایجاد شود.

درک و ثبت نیازهای پزشکی

با درک شرایط پزشکی مختلف برای پایه ریزی طرح پرستار سالمند شروع کنید. سالمندان اغلب با بیماری های متعدد مزمن مواجه هستند و شما باید هرکدام از آنها را درک کنید و از آنها در طول زمان برای پیشرفت طرح پرستار سالمنداستفاده کنید.

با دکتر خانوادگی خود صحبت کنید و فهرستی از داروهایی را که سالمند باید روزانه مصرف کند، چگونگی اعمال آنها تهیه کنید و توجه داشته باشید تا چه موقع و چه زمانی باید برای آزمایشات یا روشهای منظم به پزشک یا بیمارستان مراجعه کنید تا به یک طرح مراقبت از سالمند جامع دست پیدا کنید.

نیازهای تغذیه ای و فیزیکی برای  سالمند در دوران انجام فعالیت

به هر گونه محدودیت های خاص غذایی و همچنین نیازهای مراقبت های فیزیکی توجه داشته باشید.

  • آیا سالمند به کمک مراقب سالمند نیاز دارد تا به حمام برود؟
  • آیا سالمند برای انجام کارهای ساده مانند حمام کردن، توالت، نظافت، خوردن و تحرک نیاز به کمک دارد؟
  • اگر قادر به انجام این کارهاست ، آیا خانه شما مجهز به صندلی چرخدار است و آیا اصلاحاتی لازم است تا این کارها ساده تر انجام شود؟
  • آیا شما در قالب مراقب سالمند ، قادر به کمک در رفع این نیازها هستید و آیا می توانید به افراد سالمند کمک کنید؟

پرستار سالمند و حمایت احساسی و روانی از سالمند

اگر فرد تحت مراقبت یک نگهدار سالمند با مشکلات ذهنی یا عاطفی دست وپنجه نرم میکند، آیا  پرستاراومناسب است؟ سالمندان با شرایطی مانند این ممکن است مشکلات پیچیده ای داشته باشند و ممکن است نیازداشته باشد که برنامه های پرستار سالمندی ویژه ای را برای شرایط خود اتخاذ کند.آیا شرایط لازم را دارد؟ تدوین شده در سفیر آرامش

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button